п'ятниця, 24 листопада, 2017, 21:34 Спорт
Завтра молодіжна команда «Карпат» U-21 у гостях зіграє проти «Олександрії» U-21

У суботу, 25 листопада, о 13:00 на полі КСК «Олімп» у Олександрії в рамках 17-го туру молодіжної першості України сезону-2017/2018 відбудеться поєдинок між командами U-21 місцевого однойменного клубу та львівських «Карпат».

Анонс матчу ФК "Олександрія" - "Карпати" (Львів)

Молодіжна першість України U-21 сезону-2017/2018. Матч 17-го туру

«Олександрія» U-21 (Олександрія) – «Карпати» U-21 (Львів)

25 листопада. Початок – 13:00. Олександрія. КСК «Олімп».

Арбітр – Сергій Березка (Київ).

Асистенти арбітра: Євген Данильченко (Луганськ) та Максим Чертоляс (Херсон).

Четвертий арбітр – Денис Федан (Олександрія).

Спостерігач арбітражу – Ігор Покідько (Полтава).

Дискваліфіковані: Вадим Гранчар – Роман Толочко.

«ОЛЕКСАНДРІЯ» U-21: Гаврусевич, Бабогло, Гаврушко, Литвяк, Тищенко, Яровой, Райлян, Гура, Вітенчук, Шкіндер, Протасов.

«КАРПАТИ» U-21: Сілецький, Виздрик, Стасишин, Лебеденко, Саутін, Саламаха, Кльоц, Лебедь, Мемешев, Богач, Заїкин.

Тиждень тому молодіжна команда «Карпат» на полі стадіону «Локомотив» у Раві-Руській з рахунком 3:1 обіграла одноліток «Маріуполя», що називається, у битві за шість очок. Гра була неймовірно важливою для обох команд, адже і львів’яни, і маріупольці зі старту сезону ведуть відчайдушну боротьбу за те, аби попередній етап першості України завершити у першій шістці, яка згідно з Регламентом, продовжить боротьбу за нагороди у другому, фінальному раунді турніру. Нагадаємо, наразі на шість путівок реально претендує сім команд, тож одна з них у підсумку виявиться зайвою.

Перший тайм матчу тижневої давності пройшов за помітної переваги «Карпат», але значно гарячіше поблизу воріт «Маріуполя» було упродовж другої половини першої половини гри. «Зелено-білі» створили низку стовідсоткових моментів, але не забили навіть з пенальті. Та все ж до свистка на перерву «леви» таки відзначилися голом. Другий призначений у ворота гостей пенальті на 37-й хвилині реалізував Мар’ян Швед.

У другій 45-хвилині підопічні Олександра Чижевського забили ще два м’ячі, причому відзначилися гравці, які вийшли у перерві на заміну. Роман Лебедь на 59-й хвилині вдало знайшов собі позицію в карній зоні і спокійно відправив круглого у сітку в ситуації, коли кіпер не зміг його зафіксувати після повітряної боротьби з Ігорем Карпенком. За чотири хвилини той же Лебедь долучився і до третього гола «Карпат». Пройшовши флангом, він виконав точну передачу на дальню штангу, де Володимир Войтович у падінні головою, зробив рахунок розгромним. Але й гості без голу додому не повернулися. За кілька хвилин до фінального свистка Іван Семеніхін точно пробив у ближній кут з лінії штрафного майданчика – тож 3:1 на користь «Карпат».

Виграш у одного з прямих конкурентів дозволив «зелено-білим» піднятися на другий рядок турнірної таблиці. У 17-ти іграх (нагадаємо, «леви» уже зіграли свій поєдинок 19-го туру) наші хлопці набрали 32 очки: дев’ять перемог, п’ять нічиї та три поразки при різниці забитих і пропущених м’ячів «+16» (35–19). Однак цей факт ще нічого не означає, бо щільність у верхній сімці продовжує залишатися такою, що навіть лідер турніру донецький «Шахтар» ще не гарантував собі спокійного життя. Тому у завтрашній грі карпатівцям треба знову робити усе, аби перемогти.

А зробити це буде ой як не просто. Адже грати доведеться проти одноліток «Олександрії», ще одного прямого конкурента, до того ж на його поля. Наразі підопічні Андрія Купцова, який свого часу і грав у складі «Карпат», і працював у тренерському штабі «зелено-білих» та очолював нашу молодіжну команду, набравши 30 очок, займають п’яте місце. У 16-ти іграх «чорно- жовто-зелені» вісім разів вигравали, шість поєдинків завершили підписанням мирної угоди і тільки двічі залишали поле у статусі переможеного. У ворота суперника олександрійці забили 23 м’ячі, а в свої пропустили 14, п’ять з них в останній грі у гостях із «Шахтарем». Лідеру наш завтрашній суперник програв, що називається, за усіма статтями – рахунок 0:5 говорить сам за себе. Та можна не сумніватися, що це тільки додасть спортивної злості команді Андрія Купцова. Тому «Карпатам» на завтрашній поєдинок необхідно налаштовуватися дуже серйозно, бо незважаючи на осінню прохолодну погоду, завтра на полі КСК «Олімп» буде дуже спекотно.