середа, 22 листопада, 2017, 12:30 Спорт
Тренер «Севільї» Беріссо у перерві матчу ЛЧ з «Ліверпулем» розповів гравцям, що хворий на рак

Головний тренер іспанської «Севільї» Едуардо Беріссо зіткнувся з серйозною хворобою. Аргентинському спеціалісту діагностували рак передміхурової залози.

Беріссо розповів гравцям Севільї  у перерві матчу з Ліверпулем, що хворий на рак простати

Едуардо Беріссо. Фото: football24.ua / getty images

Як повідомляє football24.ua, тренер розповів про це своїм гравцям у перерві вчорашнього матчу Ліги чемпіонів проти англійського «Ліверпуля», в якому «Севілья» поступалася з рахунком 0:3 у першому таймі, однак змогла вирвати нічию – 3:3.

Після третього гола «Ліверпулю» всі гравці побігли святкувати взяття воріт до свого тренера, що, на думку іспанської преси, лише підтверджує цей факт.

А вже сьогодні, 22 листопада, «Севілья» підтвердила цю інформацію на своєму офіційному сайті.

Зазначається, що на Беріссо очікують додаткове обстеження, після чого йому буде призначений курс лікування.