неділя, 19 листопада, 2017, 15:47 Спорт
Ольга Харлан у Бельгії виграла другий етап Кубка світу з фехтування на шаблях

У бельгійському місті Сінт-Ніклас завершився особистий турнір другого етапу Кубка світу з фехтування на шаблях сезону-17/18.

Лідер збірної України Ольга Харлан стартувала відразу в турі прямого вибування, оскільки займає сьому сходинку у світовому рейтингу FIE. В 1/32 фіналу Харлан не залишила шансів своїй колезі по збірній Ользі Жовнір, завершивши поєдинок з рахунком 15:8, повідомляє nffu.org.ua. Далі спортсменка з Миколаєва перемогла француженку Каролін Кьєролі – 15:6, а в 1/8 турнірної таблиці зломила опір ще однієї французької шаблістки Шарлотт Лембах, обігравши суперницю з перевагою в один удар – 15:14.

Після опонентки Харлан не змогли скласти їй високу конкуренцію. В 1/4 фіналу лідер наших шаблісток не зазнала труднощів з угоркою Анною Мартон, закінчивши зустріч з цифрами 15:5 на табло, а в півфіналі з аналогічним рахунком вибила з боротьби олімпійську чемпіонку Ріо-2016 Яну Єгорян та у фіналі розгромила віце-чемпіонку Європи Росселлу Грегоріо, перемігши італійку 15:6.

Нагадаємо, що це вже другий етап Кубка світу в нинішньому сезоні. На першому подібному турнірі Харлан показала лише 18-й результат, програвши в 1/16 фіналу іншій українці Аліні Комащук, яка в Сінт-Нікласі поступилася італійці Ірене Веккі з рахунком 11:15 і зупинилася за крок від півфіналу.

Відзначимо, що в 2016 році Харлан також піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани в Сінт-Нікласі, при цьому оформивши медальний дубль: Ольга виграла «золото» в індивідуальному заліку і «бронзу» – в командному.