неділя, 19 листопада, 2017, 16:10 Спорт
Біатлоністки Журавок, Валя Семеренко і Підгрушна увійшли в ТОП-10 спринту Кубка Норвегії-2017

У норвезькому Шушені відбувся жіночий спринт в рамках відкритого Кубка Норвегії-2017, в якому беруть участь більшість топ-команд світу.

На дистанції 7,5 кілометрів з двома вогневими рубежами перемогу здобула німецька екс-лижниця Деніз Херманн, яка лише другий сезон виступає в біатлоні, повідомляє xsport.ua.

Кращою з українок несподівано для багатьох стала Юлія Журавок. З чистою стрільбою спортсменка резервної збірної України фінішувала на шостій позиції, програвши лідеру гонки 27 секунд. З усіх учасниць гонки Журавок продемонструвала кращу швидкість стрільби, а також 24-й час на лижні, що вельми непогано з огляду на зоряний склад змагань.

По одному промаху в гонці допустили лідери збірної України Валя Семеренко і Олена Підгрушна. Олімпійські чемпіонки Сочі, після невдалого минулого сезону цього літа демонстрували дуже непогану готовність і довели це сьогоднішньою гонкою. Семеренко показала 8-й час, а Підгрушна – 9-й. За швидкістю на останньому колі українські біатлоністки програли лише Херманн, зайнявши 2-е і 3-е місця, відповідно.

Не помилялися на вогневих рубежах, однак були не настільки швидкі на трасі віце-чемпіонки світу в естафеті Ірина Варвинець і Анастасія Меркушина. У фінішному протоколі спортсменки посіли 14-у і 17-у позиції, відповідно. Три промахи на вогневих рубежах допустили Ольга Абрамова, Яна Бондар і Віта Семеренко, яка повернулася у великий спорт після паузи у понад 2 роки. З цієї трійці найкраща швидкість на лижні була у Віти, за рахунок чого олімпійська чемпіонка та бронзова призерка Сочі потрапила в топ-40 гонки.

Відзначимо, що за результатами спринтерської гонки сформують стартлист на мас-старт. У минулому році тріумфаторами аналогічної гонки були Юлія Джима, яка нині пропускає змагання через перенесену хворобу, і Олена Підгрушна.