середа, 15 листопада, 2017, 17:44 Спорт
Дві львівські ватерпольні команди U-16 зіграють у фінальній частині першості України-2017

У понеділок, 20 листопада, у Дніпрі стартує третій, фінальний етап першості України з водного поло 2017 року серед команд U-16, сформованих з гравців не старше 2001 року народження.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Водне поло Юніори"

Поєдинки вирішальної стадії на водному майданчику басейну ДНУ триватимуть упродовж п’яти днів, з 20 по 24 листопада, повідомляє dynamolviv.com.  

Боротьбу за нагороди продовжують шість колективів, серед яких і два представники Львова – команди ЛУФК та СОК «Євроспорт». Суперниками галичан будуть їхні однолітки з маріупольської «Меотиди», одеської ДЮСШ «Водне поло», збірна Харківської області та господарі туру, ватерполісти дніпровської СДЮСШОР-ДНУ.

Зазначимо, що вирішальну стадію першості команди розпочинають із «золотими» очками, які вони набрали в іграх з рештою фіналістів на попередніх, першому та другому етапах – фактично це було перше коло вирішальної стадії турніру. Тож загалом кожна команда зіграє по десять матчів, за результатами яких й буде визначено переможця та призерів.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Водне поло Юніори"

ВОДНЕ ПОЛО. ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ-2017 СЕРЕД ЮНАКІВ U-16

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ ПЕРШОГО КОЛА

1. ЛУФК (Львів) – 5 5 0 0 65–22 15

ЛУФК (Львів) – «Меотида» (Маріуполь) – 5:4

ЛУФК (Львів) – Збірна Харківської області – 6:4

ЛУФК (Львів) – СОК «Євроспорт» (Львів) – 18:6

ЛУФК (Львів) – СДЮСШОР-ДНУ (Дніпро) – 21:4

ЛУФК (Львів) – ДЮСШ «Водне поло» (Одеса) – 15:4

2. «Меотида» (Маріуполь) – 5 4 0 1 34–21 12

«Меотида» (Маріуполь) – СОК «Євроспорт» (Львів) – 10:5

«Меотида» (Маріуполь) – ДЮСШ «Водне поло» (Одеса) – 8:7

«Меотида» (Маріуполь) – СДЮСШОР-ДНУ (Дніпро) – 9:2

«Меотида» (Маріуполь) – Збірна Харківської області – 3:2

3. ДЮСШ «Водне поло» (Одеса) – 5 2 0 3 49–43 6

ДЮСШ «Водне поло» (Одеса) – Збірна Харківської області – 7:6

ДЮСШ «Водне поло» (Одеса) – СОК «Євроспорт» (Львів) – 23:5

4. Збірна Харківської області – 5 2 0 3 35–23 6

Збірна Харківської області – СДЮСШОР-ДНУ (Дніпро) – 10:4

Збірна Харківської області – СОК «Євроспорт» (Львів) – 13:3

5. СОК «Євроспорт» (Львів) – 5 1 0 4 24–67 3

СОК «Євроспорт» (Львів) – СДЮСШОР-ДНУ (Дніпро) – 5:3

6. СДЮСШОР-ДНУ (Дніпро) – 5 1 0 4 22–53 3

СДЮСШОР-ДНУ (Дніпро) – ДЮСШ «Водне поло» (Одеса) – 9:8

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Водне поло Юніори"

РОЗКЛАД МАТЧІВ ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ

20 – 24 листопада. Дніпро. Басейн ДНУ імені Олеся Гончара

День перший. 20 листопада (понеділок)

14:00. СОК «Євроспорт» (Львів) – ЛУФК (Львів)

15:15. Збірна Харківської області – «Меотида» (Маріуполь)

16:30. СДЮСШОР-ДНУ (Дніпро) – ДЮСШ Водное поло г. Одесса

День другий. 21 листопада (вівторок)

14:00. СОК «Євроспорт» (Львів) – «Меотида» (Маріуполь)

15:15. ДЮСШ «Водне поло» (Одеса) – Збірна Харківської області

16:30. ЛУФК (Львів) – СДЮСШОР-ДНУ (Дніпро)

День третій. 22 листопада (середа)

12:00. «Меотида» (Маріуполь) – ДЮСШ «Водне поло» (Одеса)

13:15. Збірна Харківської області – ЛУФК (Львів)

14:30. СДЮСШОР-ДНУ (Дніпро) – СОК «Євроспорт» (Львів)

День четвертий. 23 листопада (четвер)

13:00. СОК «Євроспорт» (Львів) – ДЮСШ «Водне поло» (Одеса)

14:15. ЛУФК (Львів) – «Меотида» (Маріуполь)

15:30. СДЮСШОР-ДНУ (Дніпро) – Збірна Харківської області

День п’ятий. 24 листопада (п’ятниця)

10:00. ДЮСШ «Водне поло» (Одеса) – ЛУФК (Львів)

11:15. Збірна Харківської області – СОК «Євроспорт» (Львів)

12:30. «Меотида» (Маріуполь) – СДЮСШОР-ДНУ (Дніпро)

13:45. Нагородження та офіційне закриття

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-11-23 11:34:54