понеділок, 13 листопада, 2017, 12:33 Спорт
Вісім команд ФК «Карпати» зіграли матчі 11-го туру ДЮФЛ України

Минулими вихідними відбулися матчі 11-го туру попереднього етапу у групах ХVIІ Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2017/2018.

ДЮФЛУ: Огляд матчів 11-го туру

Зіграли свої поєдинки і вісім команд двох шкіл ФК «Карпати» – по чотири колективи клубної СДЮШОР та Академії футболу «УФК-Карпати». Причому карпатівські команди U-17 і U-15 зійшлися в очному протистоянні. Цього разу «зелено-біле» дербі приймав затишний стадіон Львівського Національного аграрного університету в Дублянах.

ПРОТИЛЕЖНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ПРИ ОДНАКОВОМУ СТАРТІ

Першими виясняли стосунки найстарші вихованці СДЮШОР «Карпати» та Академії футболу «УФК-Карпати». Господарями поля були останні, але початок гри був за гостями, які відкрили рахунок на 14-й хвилині матчу. Назар Кіт гросмейстерським пасом вивів один на один з воротарем «академіків» Максима Гірного і нападник «школярів» виграв очну дуель у кіпера. Відігралися господарі на 30-й хвилині, коли Данило Сікан справа віддав передачу в центр штрафного майданчика суперника і Вадим Гудзінський, на швидкості влетівши у карну зону, метрів з восьми розстріляв ворота Олександра Гарапи. 1:1 – таким був підсумок першого тайму.

По перерві глядачі стали свідками також двох голів. Однак коли у першій половині зустрічі команди обмінялися забитими м’ячами, то в другій забивали тільки господарі. На 58-й хвилині після подачі з флангу оборонці не найкращим чином винесли круглого і той завис над штрафним майданчиком. Здавалося, м’яч має забрати кіпер «школярів», адже він має право грати руками. Та Олександр Гарапа програв другий поверх Данилу Сікану і лідер атак «академіків» головою скерував шкіряну сферу до сітки. Останній гол у матчі забив Мирон Бідний. На 78-й хвилині Вадим Мельнійчук виконав фланговий простріл, який на ближній стійці замкнув форвард господарів. 3:1 – вольова перемога «УФК-Карпати».

У матчі команд U-15 перший там також завершився з нічийним рахунком 1:1. І знову рахунок відкрили гості, а сталося це на 7-й хвилині в фіналі затяжної атаки. Перша хвиля наступу «школярів» завершилася ударом Владислава Чабана з району 11-метрової позначки, який відбив кіпер. Однак першим на підборі був той таки Чабан, який дограв епізод до кінця. Підібравши круглого, він обіграв трьох захисників і віддав передачу на Назарія Федурка, який з правої в дотик пробив у дальній кут. Гості перед у рахунку вели 15 хвилин. «Академіки» відігралися з пенальті: Максим Большаков на думку арбітра порушив правила у власному штрафному майданчику і Марко Сапуга влучно пробив з точки. 1:1 – за паритету суперники пішли на перепочинок.

У другому таймі гра була рівною і все йшло до того, що поєдинок завершиться підписанням мирної угоди. Та вже у компенсований арбітром до другого тайму ігровий час переможний гол забили «школярі». Євген Михайлів поборовшись за м’яч на другому поверсі, головою скинув його Назарію Федурку. Автор першого голу у матчі, технічно прийнявши круглого на груди, продерся трохи лівіше середини крізь оборону господарів і зряче пробив мимо голкіпера – за мить шкіряна сфера затріпотіла у сітці, а команда гостей святкувала перемогу у матчі з рахунком 2:1.

Картинки по запросу Картинки ФК Карпати ДЮФЛ

ДВІ ЗВИТЯГИ НА СИНТЕТИЦІ

Поєдинки команд U-16 і U-14 СДЮШОР «Карпати» проти одноліток з футбольної школи BRW-ВІК із Володимир-Волинська відбулися не на верхніх полях стадіону «Україна», де зазвичай приймають своїх суперників у домашніх іграх «зелено-білі школярі», а на штучному полі Академії футболу «УФК-Карпати». Першими на поле вийшли команди 16-річних. Не дивно, що гравцям обох команд знадобився певний час, аби після трав’яного поля адаптуватися до штучного газону. У підсумку в першому таймі рахунок відкрито не було, але скажемо, що значно ближчими до цього були господарі.

Прорвало карпатівців у другій половині зустрічі, упродовж якої вони забили три «сухих» м’ячі. Перший раз «леви» довели справу до взяття воріт суперника на 48-й хвилині, коли Тарас Демчук у штрафному майданчику гостей перехопив м’яч, обіграв трьох гравців BRW-ВІК і влучно пробив по цілі. Другий гол карпатівці забили за 12 хвилин: той таки Демчук поблизу карної зони суперника вступив у боротьбу за м’яч і в результаті круглий відскочив до Ярослава Карабіна. Нападник «зелено-білих» обвів спершу оборонця, а потім й голкіпера волинян і закотив смугастого у пусті ворота. Крапку в грі господарі поставили на 73-й хвилині. Марко Кравець справа увірвався в штрафний майданчик і виконав навіс на голову Демчуку, який головою скерував круглого до сітки – 3:0 на користь СДЮШОР «Карпати».

У грі команд U-14 в першому таймі голів також забито не було, хоча карпатівці мали чотири стовідсоткових нагоди, але змарнували два виходи один на один, а ще в двох епізодах м’яч з лінії воріт виносили захисники BRW-ВІК. У такому ж ключі, за помітної переваги господарів, проходив і другий тайм. «Зелено-білі» знову створили низку моментів, але по перерві, на відміну від першої половини зустрічі, один з них вони таки втілили у забитий гол. Олег Федор на 46-й хвилині, обігравши на правому фланзі захисника, увійшов у карну зону гостей і віддав поперечну передачу на Святослава Боцьківа, якому залишалося переправити м’яч у пусті ворота. Тож фінальний свисток зафіксував звитягу «левів» з мінімальним рахунком 1:0.

МАЖОРНЕ ЗАВЕРШЕННЯ ФУТБОЛЬНОГО РОКУ

Команди U-16 і U-14 Академії футболу «УФК-Карпати» свої останні офіційні поєдинки 2017 року проводили у Івано-Франківську проти одноліток місцевого «Прикарпаття». Обидва матчі на полі далеко не найкращої якості стадіону «Рух» пройшли за помітної переваги гостей і в підсумку «зелено-білі академіки» поїхали додому з двома перемогами.

У грі старших команд, які проводили свій поєдинок на дві години раніше, атаки гостей, яких було дуже багато, левову частку ігрового часу залишалися безплідними, тож на табло горіли два сиротливі нулі. Здавалося, гра так і закінчиться без забитих м’ячів. Але хвилин за 15 до завершення другої половини зустрічі львів’яни додали в швидкості і цей фактор зіграв вирішальну роль у визначенні переможця протистояння. На 72-й хвилині Вадим-Дем’ян Мартинюк рейд по правому крилі атаки завершив прострілом, на який першим відгукнувся центральний нападник нашої команди Юрій Раделицький, завершивши зусилля партнера ударом в дотик метрів з восьми. 1:0 – важка, але тільки ще більш солодка від цього перемога «академіків».

Що ж до гри наймолодших команд U-14, то в ній, навпаки, гості забили швидкий гол. На 7-й хвилині Данило Тельмінов, протягнувши круглого по лівому флангу, віддав передачу на Вадима Кукуруза і той влучно відправив шкіряний снаряд у ціль з лінії штрафного майданчика. 1:0 на користь гостей – за такого рахунку команди пішли на перерву.

Та щойно вона закінчилася, як господарі відновили статус-кво за забитими м’ячами у грі. Після навісної подачі з лівого флангу атаки «Прикарпаття» м’яч влучив у руку захисника «УФК-Карпати» і арбітр без вагань вказав на точку. Господарі з 11-метрової позначки не схибили і на табло загорілися цифри 1:1.

Нічийний рахунок протримався до середини другого тайму, коли гості вдруге у матчі вийшли вперед. Знову передача Данила Тельмінова завершилася передачею в карну зону і ударом по воротах. Щоправда голкіпер його парирував, але першим на добиванні був все той же Вадим Кукуруза, який не змарнував гарний шанс оформити «дубль» і вивести свою команду вперед у рахунку 3:1. Остаточно все стало у цій грі зрозуміло на 53-й хвилині, коли кіпер «Прикарпаття» не найкращим чином вибив м’яч у поле. Круглий прилетів у ноги Роману Ібрагімову, який першим дотиком його зупинив, а другим відправив за комірець воротарю у сітку. 3:1 – наймолодші «академіки» на мажорній ноті завершили 2017 футбольний рік.

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ФУТБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ. СЕЗОН-2017/2018

ПОПЕРЕДНІЙ ГРУПОВИЙ ЕТАП. ОДИНАДЦЯТИЙ ТУР

U-17

«УФК-Карпати» (Львів) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 3:1 (1:1)

11 листопада. Початок – 12:00. Дубляни. Стадіон ЛНАУ.

Арбітр – Баран А.І. (Львівська обл.).

Асистенти арбітра: Любінець Р.Д. (Львів), Скрипець Р.І. (Львівська обл.).

Спостерігач арбітражу – Холявко Ю.С. (Львів).

Голи: Вадим Гудзінський (30), Данило Сікан (58), Мирон Бідний (78) – Максим Гірний (14).

U-16

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – BRW-ВІК (Володимир-Волинський) – 3:0 (0:0)

11 листопада. Початок – 12:00. Львів. Стадіон АК «УФК-Карпати» (штучне поле).

Арбітр – Садковський І.В. (Тернопіль).

Асистенти арбітра: Патик О.В., Івашкевич В.А. (обоє – Львівська обл.).

Спостерігач арбітражу – Сидор М.В. (Львів).

Голи: Тарас Демчук (48, 73), Ярослав Карабін (60).

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «УФК-Карпати» (Львів) – 0:1 (0:0)

11 листопада. Початок – 12:00. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух».

Арбітр – Маковій Є.В. (Чернівецька обл.).

Асистенти арбітра: Гудима М.М. (Івано-Франківська обл.), Загнибіда І.О. (Івано-Франківськ).

Спостерігач арбітражу – Луцький В.А. (Івано-Франківськ).

Гол: Юрій Раделицький (72).