понеділок, 13 листопада, 2017, 14:24 Спорт
В матчах третього туру волейбольної Суперліги «Барком-Кажани» двічі обіграли «Серце Поділля»

У Львові відбулися ігри третього туру XXVII Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. В рамках першості відбулися матчі між львівським волейбольним клубом «Барком-Кажани» та ВК «Серце Поділля» (Вінниця), в яких господарі двічі обіграли гостей.

“Кажани” двічі обіграли ” Серце Поділля”

Перший сет першого ігрового дня лідерство вибороло «Серце Поділля». Відрив становив два–три очка на користь гостей. Левову частку очок вінницькі гості набрали завдяки впевненій комбінації волейболістів Осадца і Мазенко, пише прес-служба ВК «Барком-Кажани».

Рахунок у першому сеті зрівнявся після подачі гравця «кажанів» Володимира Тевкуна. А далі львів’яни впевнено вирвалися вперед і вже не здавали своїх позицій.

Попри наполегливі спроби, «Серце Поділля» суттєво поступилось «кажанам» у другому сеті – 25:15. У наступній партії відрив скорочується, але вирвати перемогу гостям так і не вдається.

Відтак, перший ігровий день в боротьбі між «кажанами» і «Серцем Поділля» закінчився з рахунком 3-0 (25:21,25:15,25:22) на користь господарів.

Підопічні Угіса Крастіньша мали явну перевагу у подачах, блоках, нападі.

За версією ФВУ, кращими гравцями у першій грі стали Володимир Тевкун з ВК «Барком-Кажани» та Слинчук з «Серця Поділля».

Не менш насиченим і успішним для львівських «кажанів» став і другий ігровий день: рахунок матчу знову 3-0 (26:24, 25:22, 25:12).

Вінницьким підопічним Валерія Копилова так і не вдалось вирватись вперед. Хоча для цього вони докладали максимум зусиль. Перша партія і вінничани досить непогано спрацьовують на прийомах і блоках. Суперники «кажанів» близькі до перемоги, але везіння не вистачає. І вихованці Угіса Крастіньша знову вириваються вперед. У другому сеті зв’язучий «Барком-Кажани» Владислав Діденко відзначився на подачах, а Володимир Тевкун і Олександр Гладенко справно приносили своїй команді важливі очки. Капітан «Серця Поділля» Володимир Сидоренко робив все можливе, аби не поступитись господарям майданчика. Але його зусиль виявилось замало і в третьому сеті гості суттєво пасуть задніх. Перемога за «кажанами». Львів’яни вдруге обіграли вінницького суперника.

Додамо, що кращими гравцями другого ігрового дня стали серед «кажанів» капітан Влад Діденко, а серед гравців «Серця Поділля» – ліберо Вадим Патратій.

Нагадаємо, що уже 16 і 17 листопада у рамках Суперліги «кажани» зіграють домашні матчі з ВК «МХП-Вінниця».