понеділок, 13 листопада, 2017, 14:50 Спорт
У перенесених матчах гандбольної Суперліги «Галичанка» двічі перемогла «Спартак»

Гандболістки львівської «Галичанки» у перенесених поєдинках п’ятого туру першого етапу чемпіонату України сезону-17/18 серед клубів жіночої Суперліги у Броварах двічі обіграла київський «Спартак» і тим самим повернула собі лідерство у турнірній таблиці.

Діючий чемпіон України львівська «Галичанка», кольори якої захищають здебільшого випускниці та студентки Львівського державного університету фізичної культури, виграла перші два із чотирьох перенесених матчів чемпіонату України і знову очолила турнірну таблицю жіночих команд Суперліги, пише ldufk.edu.ua.

Суперником галичанок у Броварах був грізний у радянські роки київський «Спартак». Та часи змінилися й у останні роки моду в українському жіночому гандболі диктують гандболістки львівської «Галичанки». Тому відчутного опору в обох матчах із «Спартаком» «Галичанка» не отримала, здобувши прогнозовані й закономірні перемоги – 39:24 і 32:24.

У першій грі долю матчу гандболістки зі Львова вирішили ще в першому таймі, який виграли з різницею у 13 м’ячів – 21:8. Здобувши переконливу перемогу (39:24), галичанки не налаштувалися належним чином на повторний матч. Як наслідок, перший тайм вийшов рівним, хоча й завершився з незначною перевагою «Галичанки» – 13:11. Після перерви перевага гостей зі Львова стала вражаючою, а підсумкова перемога (32:24) «Галичанки» лише підтвердила про різний на сьогодні клас команд.

Відтак, у турнірній таблиці «Галичанка» знову перша і в ролі лідера проведе наступні свої перенесені виїзні матчі з херсонською «Дніпрянкою», що відбудуться 15 і 16 листопада.