неділя, 22 жовтня, 2017, 16:19 Спорт
«Сталь» і «Чорноморець» зіграли внічию у матчі 13-го туру чемпіонату України-17/18 з футболу

Унічию (1:1) завершили сьогодні, 22 жовтня, зустріч чемпіонату України з футболу сезону-17/18 аутсайдери першості кам’янська «Сталь» та одеський «Чорноморець».

Сталь - Чорноморець 1:1. Ми прийшли до вас з миром

Рахунок на «Оболонь-Арені» у Києві на 52-й хвилині відкрив одесит Денис Васін, а рівно через десять хвилин Едгар Малакян з пенальті зрівняв результат, повідомляє Укрінформ.

Сьогодні, 22 жовтня, також пройдуть два заключні поєдинки туру. ФК «Маріуполь» зустрінеться з луганською «Зорею» (початок о 17:00, транслює телеканал «Футбол 1»), а в українському дербі київське «Динамо» на НСК «Олімпійський» прийматиме лідера національної першості донецький «Шахтар» (19:30, «2+2»).

У суботу в чемпіонаті УПЛ донецький «Олімпік» переміг кропивницьку «Зірку» (1:0). Донеччани святкували успіх на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського завдяки автоголу. На 90-й хвилині після прострілу Мохи м’яч у власні ворота відправив захисник гостей Павло Полегенько.

У цій зустрічі у складі «Зірки» було два вилучення. На 38-й хвилині гру залишив Максим Ковальов, а на 59-й – Артем Фаворов.

Бойовою нічиєю (1:1) завершився матч між «Олександрією» та рівненським «Вересом».

М’яч в команді Юрія Вірта у ворота господарів на 63-й хвилині чудовим ударом у «дев’ятку» з лінії штрафного майданчика забив Євген Морозенко. На 77-й хвилині олександрієць Сергій Старенький рахунок зрівняв. Через дев’ять хвилин в «Олександрії» був вилучений з поля Артем Полярус.

Львівські «Карпати» обіграли у Полтаві одного з лідерів – «Ворсклу» – 1:0. Переможний гол записав на свій рахунок Сергей Мякушко, який на 82-й хвилині гарно виконав штрафний удар.

Турнірне становище: «Шахтар» – 31 очко (після 12-ти матчів), «Динамо» – 24 (11), «Олімпік» – 23 (13), «Ворскла» – 21 (13),»Верес» – 19 (13), «Маріуполь» – 16 (11), «Зоря» – 14 (12), «Карпати» – 12 (13), «Зірка» – 10 (13), «Олександрія» – 10 (13), «Чорноморець» – 10 (13), «Сталь» – 9 (13).