п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 1:05 Спорт
Луганська «Зоря» на «Арені Львів» обіграла берлінську «Герту» в матчі Ліги Європи-17/18

У рамках третього туру групового етапу Ліги Європи УЄФА сезону-17/18 луганська «Зоря» з рахунком 2:1 на полі «Арени Львів» перемогла німецьку «Герту» з Берліна.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки футбол Зоря - Герта"

Футбол. Чоловіки. Ліга Європи-2017/2018. Груповий етап. Третій тур

Матч групи «J»

«Зоря» (Луганськ, Україна) – «Герта» (Берлін, Німеччина) – 2:1 (1:0)

19 жовтня. Початок – 20:00. Львів. Стадіон «Арена-Львів». 9521 глядач. +15°С.

«ЗОРЯ»: Лунін, Сілас, Юрі, Опанасенко, Гречишкін, Караваєв, Луньов (Громов 80), Харатін (Андрієвський 63), Гордієнко, Прийма (Сваток 22), Сухоцький.

«ГЕРТА»: Ярстенейн, Лустенбергер, Зельке (Ібішевіч 58), Майер, Вайзер, Платтенхардт, Лазаро, Ессвайн (Калу 58), Штарк, Рекік, Пекарік.

Голи: Сілас 42, Сваток 79 – Зельке 56.

Попередження: Сілас 4 – Зельке 46, Майер 69, Ібішевіч 71

На наших очах «Зоря» переписує свою історію і робить це дуже ефектно, пише ua-football.com. Не можна сказати, що все виходило у луганців в матчі з «Гертою», але за рахунок характеру, за рахунок бажання і настрою, вміння боротися, грати і доводити свою спроможність, «біло-чорні» здобувають історичну першу перемогу в єврокубках. Цим успіхом доводячи, що ніякої кризи у «біло-чорних» немає.

Гості нав’язали серйозне суперництво господарям зустрічі, були періоди, коли здавалося, що «Герта» перевершує підопічних Вернидуба в класі і індивідуально німці сильніше, але на жилах українська команда догравала кожен складний епізод до кінця – як в обороні, так і в атаці – і заслужено перемогла. А другий тайм взагалі був показовий у «Зорі», дуже приємно спостерігати за діями такої луганської команди. Справжнє свято для всієї України.

З помітним хвилюванням почали гру господарі, були не дуже серйозні, але вкрай прикрі та неприємні помилки у підопічних Вернидуба, кілька обрізок, неточних передач, ще й Сілас примудрився заробити жовту на 4-й хвилині. «Герта» постаралася взяти м’яч під свій контроль, заволодіти серединою поля, при цьому «біло-блакитні» створили кілька хороших моментів – Ессвайн і Вайзер могли відзначитися, проте добре зіграв Лунін і пощастило один раз «біло-чорним», м’яч пролетів поруч зі штангою.

«Зоря» відповіла не такими небезпечними пострілами, але все ж Караваєв двічі непогано пробивав, Харатін загострив гру, хоча удар у Ігоря не вийшов, проте, луганці відсунули гру від своїх воріт. У цей період, приблизно з 20-ї хвилини, можна назвати поєдинок – «своєрідне перетягування каната».

Зоря - Герта 2:1. Безумовно, Мужики - изображение 1

Потім травму отримав Прийма і його замінив Сваток, що позначилося на впевненості в центральній зоні української команди. Знову кілька неприємних моментів створила «Герта», часом на межі фолу відбивалися підопічні Вернидуба. То Сваток жорстко в своєму штрафному майданчику зустрів суперника, то Гречишкін виграв силове єдиноборство із завмиранням серця. Арбітр давав боротися і, не дивлячись на жорсткість, гравці дотримувалися тонких рамок правил.

Іноді було зовсім гаряче в штрафному Луніна, перетягували канат німці, і тільки самовіддана гра наших захисників і голкіпера зберігали нулі на табло. Зелке і Вейзер постійно знаходили можливості для загострень і біля воріт «Зорі» доставляли найбільше неприємностей обороні, також Майер завдавав небезпечних ударів.

Але потім пролунав перший тривожний дзвінок для «Старої дами». Юрі немов справжній гренадер боровся за м’яч в штрафному німців, на короткий час обіграв захисника та пробивав з-під нього ж, м’яч пролетів поруч зі штангою. А потім був гол. Луньов заробив перспективний штрафний в 25-ти метрах від воріт, до м’яча підійшов Сілас і пробив низом дуже потужно, «стінка» підстрибнула, і від рук Ярстена снаряд залетів у сітку.

Зоря - Герта 2:1. Безумовно, Мужики - изображение 3

Другий тайм продовжився атаками «Зорі», точніше «Герта» намагалася контролювати м’яч і розхитувати оборону українців, а «біло-чорні» проводили швидкісні випади. Артем Гордієнко дещо не дістав м’яч після гарного пасу Луньова, і був ще навіс на дальню штангу від Опанасенка, на який не встиг Юрі. Луньов виграв забіг у Платтенхардта, той українця штовхнув, арбітр знову дав можливість поборотися і ще один перспективний штрафний не призначив.

Добре виглядали підопічні Вернидуба... але несподівано пропустили. Дуже простий і від цього ще більш прикрий м’яч побував у воротах Луніна. Платтенхардт навісив після корнера, а Зельке вистрибнув вище всіх і головою вколотив м’яч у сітку. Цікаво, що помічник арбітра до розіграшу кутового вже тримав табличку з номером Зельке і його замінили відразу після точного удару (на фото).

Зоря - Герта 2:1. Безумовно, Мужики - изображение 4

Миттєво «Зоря» зобов’язана була знову виходити вперед. Караваєв вийшов один на один з голкіпером, але зіграв дуже прямолінійно, або Ярстейн прочитав наміри Олександра. Послідував удар, і м’яч від ноги воротаря пішов за межі поля.

Як тільки здалося, що гра вирівнялася і заспокоїлася, небезпечний штрафний удар заробив Юрі. Цього разу його виконував Андрієвський, все у Олександра вийшло добре, але голкіпер впорався і парирував закручений в дальній кут постріл. Ще Гордієнко проривався до воріт і його зупинили в останню мить. На це гості відповіли кількома комбінаціями, найнебезпечнішою серед них була за участю Ібішевіча, Венад прицільно пробив з меж штрафного у ближній кут, тут вже не здригнувся наш воротар, його чудо-сейв врятував «Зорю».

Зоря - Герта 2:1. Безумовно, Мужики - изображение 5

Не забиваєте ви – забивають вам. Цього разу, на щастя, правило спрацювало на нашу користь. Одна з масштабних навал луганців продовжилася вивіреним пасом Караваєва з флангу, м’яч опинився в штрафній у Олександра Сватка (на фото), який зробив неймовірне, немов справжній бразильський форвард переправив сферу п’ятою у ворота – 2:1.

Очікувано, кінцівка вийшла напруженою і нервовою, «Герта» тиснула і нагнітала, але «Зоря» трималася, ще й встигла провести кілька небезпечних контратак. Забитих голів більше не було, та й моментів створили суперники в ендшпілі не багато, якщо щось і виникало, то через помилки, але партнери один одного підстраховували. Це дозволило команді Вернидуба довести поєдинок до переможного результату і закріпитися на другому місці в групі. «Естерсунд» і «Атлетик» розійшлися миром, що нас цілком влаштовує, луганці всього на очко відстають від першого місця, а третій команді не вистачає чотирьох балів до вищого ступеня. Цілком комфортно після перемоги відчуває себе «Зоря» і тепер має відмінні шанси на вихід з групи.