четвер, 12 жовтня, 2017, 21:20 Влада
Велика кількість законодавчих ініціатив шкодить правовій системі України, – Касько

В Україні не потрібно приймати все нові і нові закони. Натомість треба слідкувати, щоб вже чинне законодавство діяло на практиці.

Таку думку висловив заступник генерального прокурора України у 2014-2016 роках Віталій Касько у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Україна посідає одне з перших місць на теренах Європи за кількістю законів, змін та доповнень до законів. На мою думку, це жодним чином не сприяє якості законодавства, а тільки призводить до плутанини, в результаті якої громадяни не можуть реалізувати свої права», – підкреслив Віталій Касько.

Саме тому, вважає гість, не треба приймати якомога більше законів, а більше слідкувати за тим, щоб вже чинне законодавство діяло на практиці.

Також, відповідаючи на питання глядача, Віталій Касько зауважив, що в Генеральній прокуратурі Україні досі діють підрозділи з прийому громадян, відповідно і у місцевих прокуратурах такі підрозділи теж мають працювати.

Відтак дії представників прокуратури, які не прийняли на прийом громадянина, були неправомірними.

«Можу оцінити роботу прокуратури так само, як оцінює її і все суспільство. Так, рівень довіри громадян до правоохоронної системи, а зокрема до прокуратури, складає від 8 до 14 %. Однак варто зазначити, що в системі прокуратури і до цього часу залишилися гарні прокурори, які є професійними та некорумпованими», – зауважив Віталій Касько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-12-15 20:00:49