середа, 11 жовтня, 2017, 20:02 Спорт
Львівський борець вільного стилю Віктор Стасів виграв міжнародний турнір у Польщі

У польському місті Краснік завершився міжнародний турнір з вільної боротьби «Puchar ziemi Krasnickiej – 2017», який зібрав понад 300 учасників із десяти країн.

У ваговій категорії до 58 кг найсильнішим був студент першого курсу Львівського державного університету фізичної культури (ЛДУФК) Віктор Стасів, який у попередніх етапах впевнено переміг борців із Польщі, а в півфіналі у досить напруженій сутичці із представником Іспанії зумів вибороти місце у фіналі, де зустрівся із румунським борцем, який не зміг чинити опору Стасіву.

В підсумку впевнена перемога нашого студента із рахунком 10:0 і справедливо завойоване «золото» Красніцкого відкритого кубку, повідомляє офіційний сайт ЛДУФК.