неділя, 17 вересня, 2017, 4:14 Спорт
У суботу було зіграно три перші матчі 9-го туру футбольної УПЛ-17/18

Три з шести матчів дев’ятого туру Чемпіонату України з футболу сезону-17/18 серед клубів Прем’єр-ліги було зіграно у суботу, 16 вересня.

Футбол: "Маріуполь" та "Верес" здобули перемоги в матчах чемпіонату України

Футбольний клуб «Маріуполь» обіграв на домашньому стадіоні кропивницьку «Зірку» (1:0). М’яч на 17-й хвилині забив Руслан Фомін, повідомляє Укрінформ.

З таким же рахунком завершився й паралельний матч у Львові на «Арені Львів» «Верес» (Рівне) – «Ворскла» (Полтава). Гол у рівнян на рахунку Євгена Пасіча (65-та хвилина).

А в першій грі суботи ФК «Олександрія» на домашній арені «Ніка» упевнено здолав «Сталь» з Кам’янсього – 4:1.

Три м’ячі – на 31-й, 38-й та 51-й хвилинах – забив хавбек господарів поля Олександр Старенький. У «Сталі» голом відзначився Неманья Обрадович (18-та хвилина). Крім того, на 14-й хвилині власні ворота вразив гравець кам’янчан Богдан Михайличенко,

Завершальні три зустрічі дев’ятого туру пройдуть сьогодні, 17 вересня. О 17:00 луганська «Зоря» у Запоріжжі прийматиме львівські «Карпати» (транслює телеканал «2+2»). О 19:30 донецький «Олімпік» на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського зіграє з київським «Динамо» («Футбол 1»), а «Чорноморець» в Одесі – з донецьким «Шахтарем» («2+2»).

Турнірне становище після першого ігрового дня 9-го туру: «Шахтар» – 21 очко (після 8-ми ігор), «Динамо» – 19 (7), «Ворскла» – 17 (9), «Верес» – 15 (9), «Маріуполь» – 14 (8), «Олімпік» – 13 (8), «Зоря» – 8 (8), «Зірка» – 8 (9), «Олександрія» – 7 (9), «Сталь» – 6 (9), «Карпати» – 6 (8), «Чорноморець» – 4 (8).