середа, 13 вересня, 2017, 9:57 Спорт
Збірна України U-17 з водного поло не пробилася у плей-оф юніорського Євро-2017

На Мальті, в місті Гзіра триває фінальна частина першості Європи з водного поло серед юніорських команд U-17, у якій нагороди континентального форуму виборюють 16 збірних команд Старого Світу, сформованих з гравців не старше 2000 року народження.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки MEN’S EUROPEAN JUNIOR WATER POLO CHAMPIONSHIP – MALTA 2017"

Серед учасників і збірна України, яка, наразі не надто тішить нас своїми результатами та грою. Зокрема, вчора, 12 вересня, у третій, заключний ігровий день попереднього групового етапу «синьо-жовті» зазнали поразки від хорватів, яких вважають одними з головних претендентів на титул. Тож програвши усі три матчі в групі, українці вибули з боротьби за нагороди і продовжать свої виступи на Євро-2017 у втішному турнірі за 13-е – 16-е місця. Сьогодні, 13 вересня, о 20:00 за київським часом вони зіграють проти господарів, ватерполістів збірної Мальти, повідомляє dynamolviv.com.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Водне поло Євро-2017"

ХОРВАТІЯ U-17 – УКРАЇНА U-17 – 19:4 (6:1, 6:1, 5:2, 2:0)

12 вересня. Початок – 12:30. Гзіра.

Судді: Петер Радіч (Словаччина), Міхай Баланеску (Румунія).

ХОРВАТІЯ U-17: 1. Антоніо Вукоєвіч, 13. Марко Мішкіч – 2. Петар Педжіч, 3. Яков Маркіч (капітан), 4. Горан Сольє, 5. Філіп Кржіч, 6. Крістіан Куліна, 7. Тін Брубняк, 8. Бранімір Герцег, 9. Лука Баїч, 10. Тоні Спарада, 11. Єрко Пенава, 12. Сільвіо-Альберто Поропат.

УКРАЇНА U-17: 1. Нестор Бабський, 13. Владислав Без’язичний – 2. Олександр Бакшенєв, 3. Максим Осика, 4. Олександр Остапенко, 5. Єгор Івахно, 6. Євген Шмігель, 7. Орест Джура, 8. Микита Бажинов, 9. Денис Гусаков (капітан), 10. Костянтин Алєксєєв, 11. Ілля Наволоков, 12. Ігор Кечеджі.

ГОЛИ: Пенава (2, 6, 7, у більшості, 17, у більшості, 22), Куліна (3), Герцег (4, 22, у більшості), Кржіч (5), Сольє (9, 11, у більшості, 26, 27, у більшості), Брубняк (10), Спарада (11, у більшості, 20), Поропат (12, у більшості), Маркіч (16), Баїч (18) – Гусаков (8, 22), Бакшенєв (15), Бажинов (17).

НЕРЕАЛІЗОВАНИЙ ПЕНАЛЬТІ: Куліна (13).

ФОЛИ: Педжіч, Брубняк, Поропат – Бабський, Осика (три), Остапенко, Шмігель (два), Бажинов, Наволоков, Кечеджі (два).

ВИЛУЧЕННЯ З ПРАВОМ ЗАМІНИ: Осика (30, три фоли).

РЕАЛІЗАЦІЯ БІЛЬШОСТІ: сім голів / десять спроб – нуль голів / три спроби.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Водне поло Євро-2017"

Водне поло. Чемпіонат Європи-2017 серед юніорів U-17. Фінальна частина

Гзіра (Мальта). 10 – 17 вересня

СКЛАД ГРУП ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Група «A»: Хорватія, Угорщина, Чорногорія, Україна

Група «В»: Іспанія, Італія, Румунія, Німеччина

Група «С»: Сербія, Мальта, Грузія, Франція

Група «D»: Греція, Росія, Словаччина, Туреччина

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Група «А»

10 вересня (неділя)

10:00. Угорщина – Україна – 11:1 (2:0, 2:1, 4:0, 3:0)

18:30. Хорватія – Чорногорія – 13:9 (4:2, 3:1, 3:4, 3:2)

11 вересня (понеділок)

11:15. Україна – Чорногорія – 4:9 (2:2, 1:0, 0:4, 1:3)

16:00. Хорватія – Угорщина – 10:10 (2:1, 1:3, 3:3, 4:3)

12 вересня (вівторок)

12:30. Хорватія – Україна – 19:4 (6:1, 6:1, 5:2, 2:0)

18:30. Угорщина – Чорногорія – 12:11 (2:4, 0:3, 5:3, 5:1)

Підсумкове турнірне становище

Хорватія – 3 2 1 0 42–23 7

Угорщина – 3 2 1 0 33–22 7

Чорногорія – 3 1 0 2 29–29 3

Україна – 3 0 0 3 9–39 0

Група «В»

10 вересня (неділя)

16:00. Італія – Німеччина – 15:6 (6:0, 5:3, 3:3, 1:0)

17:15. Іспанія – Румунія – 21:7 (3:1, 8:3, 7:1, 3:2)

11 вересня (понеділок)

13:45. Німеччина – Румунія – 4:8 (1:2, 1:2, 1:1, 1:3)

18:30. Іспанія – Італія – 10:13 (1:3, 2:4, 3:3, 4:3)

12 вересня (вівторок)

11:15. Іспанія – Німеччина – 13:8 (4:1, 3:3, 2:3, 4:1)

16:00. Італія – Румунія – 12:6 (3:2, 4:1, 3:2, 2:1)

Підсумкове турнірне становище

Італія – 3 3 0 0 40–22 9

Іспанія – 3 2 0 1 44–28 6

Румунія – 3 1 0 2 21–37 3

Німеччина – 3 0 0 3 18–36 0

Група «С»

10 вересня (неділя)

11:15. Сербія – Грузія – 13:2 (4:0, 2:2, 4:0, 3:0)

19:45. Мальта – Франція – 8:14 (2:5, 3:4, 2:3, 1:2)

11 вересня (понеділок)

12:30. Франція – Грузія – 10:9 (2:3, 5:1, 3:2, 0:3)

19:45. Сербія – Мальта – 18:1 (6:0, 6:1, 3:0, 3:0)

12 вересня (вівторок)

17:15. Сербія – Франція – 19:3 (5:2, 7:1, 3:0, 4:0)

19:45. Мальта – Грузія – 9:15 (0:1, 2:6, 3:2, 4:6)

Підсумкове турнірне становище

Сербія – 3 3 0 0 50–6 9

Франція – 3 2 0 1 27–36 6

Грузія – 3 1 0 2 26–32 3

Мальта – 3 0 0 3 18–47 0

Група «D»

10 вересня (неділя)

12:30. Греція – Словаччина – 11:10 (4:2, 2:5, 4:1, 1:2)

13:45. Росія – Туреччина – 8:7 (2:1, 2:3, 2:1, 2:2)

11 вересня (понеділок)

10:00. Туреччина – Словаччина – 10:6 (3:0, 2:3, 3:0, 2:3)

17:15. Греція – Росія – 9:7 (3:2, 3:3, 2:2, 1:0)

12 вересня (вівторок)

10:00. Росія – Словаччина – 10:7 (3:2, 2:1, 3:4, 2:0)

13:45. Греція – Туреччина – 9:7 (1:2, 2:0, 4:3, 2:2)

Підсумкове турнірне становище

Греція – 3 3 0 0 29–24 9

Росія – 3 2 0 1 25–23 6

Туреччина – 3 1 0 2 24–23 3

Словаччина – 3 0 0 3 23–31 0

Результат пошуку зображень за запитом "картинки MEN’S EUROPEAN JUNIOR WATER POLO CHAMPIONSHIP – MALTA 2017"

РОЗКЛАД МАТЧІВ ПЛЕЙ–ОФ

13 вересня (середа)

Матчі за 13-е – 16-е місця

10:00. Німеччина – Словаччина

20:00. Україна – Мальта

Матчі 1/8 фіналу

11:30. Угорщина – Грузія

13:00. Франція – Чорногорія

17:00. Іспанія – Туреччина

18:30. Росія – Румунія

14 вересня (четвер)

Матчі 1/4 фіналу

13:00. Греція – Угорщина / Грузія

17:00. Італія – Франція / Чорногорія

18:30. Сербія – Іспанія / Туреччина

20:00. Хорватія – Росія / Румунія

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-09-25 12:52:00