понеділок, 11 вересня, 2017, 23:51 Спорт
У першій грі Кубка ЄГФ з гандболу львівська «Галичанка» перемогла голландський «Дальфсен»

Львівська «Галичанка», кістяк якої складають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури, на паркеті палацу спорту «Галичина» міста Лева з рахунком 26:22 (13:8) перемогла голландський клуб «Морренгоф Янсен Дальфсен» у першій грі першого кваліфікаційного раунду Кубка Європейської гандбольної федерації (ЄГФ) сезону-2017/2018.

Гандбол. Жінки. Кубок ЄГФ-17/18. Перший раунд кваліфікації. Перший матч

«Галичанка» (Львів, Україна) – «Морренгоф Янсен Дальфсен» (Голлландія) – 26:20 (13:8)

10 вересня. Початок – 18:00. Львів. Палац спорту «Галичина». 550 глядачів.

Судді: Богдан Калудьєровіч, Іван Вуячіч (обоє – Чорногорія).

Делегат ЄГФ: Іскандер Азгаров (Азербайджан).

«Галичанка»: 16. Марія Гладун, 12. Вікторія Салтанюк – 9. Марина Коновалова (6 голів), 99. Тетяна Поляк (5), 6. Анастасія Баранович (4), 2. Наталія Савчин (3), 14. Наталія Савчин (3), 5. Наталія Воловник (2), 7. Мар’яна Маркевич (1), 13. Наталія Сабова (1), 33. Софія Давидянц (1), 4. Олена Косик, 10. Юлія Головко, 11. Ольга Василяка, 18. Ілона Гайкова, 20. Тетяна Череп.

«Морренгоф Янсен Дальфсен»: 1. Еллен Янссен, 22. Евелін Гроб – 9. Ларісса Ньюссер (6), 2. Джілл Куйдж (5), 3. Шарон Ноойтмір (3), 20. Ван Льовен (3), 21. Ліса Бош (1), 14. Нінке Де Вільд (1), 8. Шанталь Локкарт (1), 4. Квінті ван дер Хорст (1), 19. Ніккі Вілстерман (1), 5. Фенне Рійкс, 11. Неле Антоніссен, 16. Яро тен Холте, 17. Сільвана Коппе, 18. Ніла Круллаарс.

Штраф: Савчин (4 хвилини), Савчин (4), Воловник (4), Гайкова (2) – Коппе (4), Ньюссер (2), Куйдж (2), Де Вільд (2).

Попередження: Давидянц, Сабова – Ван Льовен, Коппе, Рійкс.

Семиметрові кидки (пенальті): 6 кидків / 5 голів – 2 кидки / 2 голи.

Перша половина зустрічі пройшла за переваги львівської команди, яка доводила свою перевагу за закинутими м’ячами навіть до семи голів, пише ldufk.edu.ua. Та розвинути успіх нашим гандболісткам не вдалося. Головна причина – відсутність достатнього досвіду міжнародних матчів у молодих підопічних Тетяни Штефан. Та все ж на перерву галичанки пішли за цілком комфортної переваги у п’ять голів – 13:8.

На жаль, у другій тридцятихвилинці події на паркеті палацу спорту розвивалися не зовсім так, як цього хотілося переповненим трибунам, які палко підтримували львів’янок. Голландки вирівняли гру і в підсумку не лише не дозволили українкам збільшити свою перевагу в рахунку, а й скоротили своє відставання, у порівнянні з першим таймом, з п’яти голів до чотирьох. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 26:22 на користь підопічних Тетяни Штефан і Анжели Савченко.

Найрезультативнішою у складі «Галичанки» стала Марина Коновалова, яка закинула шість м’ячів. П’ять влучних кидків записала до свого особистого реєстру Тетяна Поляк. Відзначимо також три голи капітана нашої команди Наталії Савчин, яка в офіційних матчах забила вперше після тривалої перерви, спричиненої дуже важкою травмою. Також слід відзначити надійну гру у рамці нашого голкіпера Марії Гладун (на фото – справа).

Додамо, що матч-відповідь відбудеться на майданчику голландок у суботу, 16-го вересня. Початок зустрічі – о 19:00. Підсумковий рахунок першого поєдинку залишає перед повторною грою приблизно рівні шанси на успіх за сумою двох матчів обом командам.