середа, 23 серпня, 2017, 20:41 Спорт
Футболісти студентської збірної України вийшли у чвертьфінал Всесвітньої Універсіади-2017

Студентська збірна України з футболу виграла вирішальний матч групового етапу ХХІХ Всесвітньої літньої Універсіади-2017, що триває в Тайбеї (Тайвань), у команди Аргентини (2:1), а суперники по нашій групі Корея й Південно-Африканська Республіка зіграли унічию (2:2), що дозволило «синьо-жовтим» пробитися до чвертьфіналу.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Aen,jk ХХІХ літня Всесвітня Універсіада. Тайбей-2017. Баскетбол. Чоловіки"

Ворота збірної України у цій грі захищав студент Львівського державного університету фізичної культури і голкіпер львівських «Карпат» Іван Сілецький, повідомляє офіційний сайт ЛДУФК. Увесь матч відіграли ще двоє студентів ЛДУФК – півзахисники Тарас Завійський з «Карпат» і Михайло Козак з «Олександрії». Обоє, до речі, отримали по попередженню, на 3-й і 76-й хвилинах відповідно, а два голи у складі збірної України забив Антон Котляр – на 16-й і 58-й хвилинах.

Ще двоє студентів ЛДУФК – крайній оборонець львівських «Карпат» Андрій Бусько та Ігор Дуць з винниківського «Руху» залишилися в запасі.

Загалом склад нашої команди у грі з Аргентиною був наступним: Іван Сілецький – Василь Курко, Микита Безуглий, Євген Потароченко (Максим Банасевич, 72), Гліб Бухал, Тарас Завійський, Костянтин Пархоменко, Олексій Моісеєнко, Михайло Козак, Алішер Якубов (Роман Бочак, 65), Антон Котляр (Данило Книш, 74).

Підсумкове турнірне становище в нашій групі: Аргентина – 6 очок, Україна – 6, Республіка Корея – 4, ПАР – 1.

Отож, чвертьфінальний поєдинок збірна України проведе у п’ятницю, 25 серпня, проти команди Мексики (початок матчу – 14:30 за Києвом), яка посіла перше місце у квартеті «А» – 7 очок (нічия з Францією – 1:1, перемоги над Ірландією – 1:0 і збірною Тайпея – 3:0).