неділя, 20 серпня, 2017, 0:50 Спорт
У матчі молодіжної першості U-21 «Карпати» зіграли внічию з ФК «Олександрія»

Молодіжна команда «Карпат» у рамках шостого туру першості України U-21 сезону-2017/2018 зіграла домашній поєдинок проти одноліток з ФК «Олександрія». Гра на полі стадіону «Локомотив» у Рава-Руській Львівської області закінчилася внічию – 1:1.

Молодіжна першість України-2017/2018. Матч 6-го туру

«Карпати» U-21 (Львів) – ФК «Олександрія» U-21 – 1:1 (0:1)

19 серпня. Початок – 17:00. Рава-Руська. Стадіон «Локомотив». 200 глядачів.

Сонячно. +32°С.

Арбітр – Ярослав Козик (Мукачеве, Закарпатська обл.).

Асистенти арбітра: Михайло Маланчук (Кіцмань, Чернівецька обл.), Володимир Журибіда (Луцьк).

Четвертий арбітр – Олександр Шандор (Львів).

Спостерігач арбітражу – Олег Первушкін (Київ).

«КАРПАТИ» U-21: Мозіль, Сениця (Толочко, 77), Веремієнко, Стасишин, Виздрик, Осман, Вербний, Лебедь, Грисьо (Саламаха, 46), Войтович, Заїкин.

Запасні: Ющишин, Сластінов, Карпенко, Саутін, Завінський,.

Старший тренер – Олександр Чижевський.

«ОЛЕКСАНДРІЯ» U-21: Рудик, Прокопчук, Гаврушко, Литвяк (Шкіндер, 82), Бабогло, Гура, Гранчар, Райлян (Свинобой, 90+3), Довгий (Протасов, 74), Вітенчук (Олійник, 90+3), Тищенко (Верхоланцев, 88).

Запасний – Гаврусевич.

Старший тренер – Андрій Купцов.

Голи: Заїкин, 89 – Бабогло, 22.

Попередження: Стасишин, 53 – Довгий, 12, Бабогло, 14, Гура, 54, Литвяк, 78, Тищенко, 88.

На відміну від першої команди ФК «Олександрія», яка наразі успішно виступає у Лізі Європи, але при цьому у перших п’яти турах Прем’єр-ліги жодного разу не перемагала, зазнавши двох поразок, молодіжка «чорно-жовто-зелених» приїхала до прикордонної Рави-Руської на гру з резервістами «Карпат», займаючи третє місце та з «0» у графі поразки. Не програли підопічні Андрія Купцова й сьогодні. Більше того, молоді «леви» врятували нічию лише на передостанній хвилині основного ігрового часу.

Вкотре цього сезону командам довелося грати в літню спеку, що не могло не позначитися на діях обох команд. Втім, погодні умови, як і якість газону, були однаковими як для господарів, так і для гостей. Однак у першому таймі трохи краще, особливо в передній лінії виглядали олександрійці. Щоправда, перший більш-менш небезпечний момент виник у володіннях кіпера гостей Дмитра Рудика, коли він лише з другої спроби приборкав м’яча після удару зі штрафного у виконанні Романа Лебедя. Та цей епізод став чи не єдиним, коли підопічні Олександра Чижевського і Романа Толочка змусили понервувати тренерів та гравців команди суперника у першій половині зустрічі, упродовж якої нашим хлопцям так і не вдалося продемонструвати ту гру, до якої вони привчили своїх вболівальників у попередніх матчах.

Втім, у діях «Олександрії» в атаці до свистка на перерву також виходило далеко не все якнайкращим чином. Та головне – відкрити рахунок у матчі – їм таки вдалося саме в першому таймі. На 22-й хвилині, після подачі кутового з лівого флангу Владислав Бабогло, зігравши на випередження, головою з лічених метрів по центру розстріляв Олега Мозіля, який фізично ніяк не міг зреагувати на цей удар. Тож на перепочинок суперники пішли за рахунку 1:0 на користь гостей. А могло бути й 2:0, але Вадим Гранчар, пробиваючи фактично по пустих воротах карпатівців, поцілив у стійку.

Хід гри у першому таймі, не кажучи вже про його рахунок, ніяк не могли влаштувати «зелено-білих», тож під час перерви у роздягальні тренерам і гравцям, як то кажуть, було про що поговорити. Схоже, останні зрозуміли, що саме хочуть бачити у їхньому виконанні наставники, і в другому таймі картина гри на полі різко змінилася. Фактично усю другу 45-хвилинку одна команда, господарів поля, атакувала, а інша, відповідно гостей, намагалася стримувати атаки суперника.

Треба віддати належне молодим «левам», які зуміли витримати високий тем гри до самого фінального свистка. Складалося у них зовсім не погано й зі створенням гольових моментів. От тільки чого бракувало, так це їх реалізації – м’яч вперто не хотів залітати до сітки воріт «чорно-жовто-зелених». Зокрема, гарну нагоду забити мав Володимир Войтович, однак в останній момент щось не склалося, а Дмитро Заїкин взагалі змарнував аж три моменти.

Та все ж «зелено-білі» таки дотиснули гостей і забили рятівний гол, який дозволив їм додати до свого турнірного доробку один заліковий бал. Після довгої діагоналі від Назара Стасишина справа на лівий фланг, Олександр Осман виконав довгу передачу верхом на дальню стійку. Кіпер «Олександрії» Дмитро Рудика помилився на виході і після короткої скидки справа Дмитро Заїкин свій четвертий шанс забити не змарнував – метрів з семи, на мить випередивши когось із захисників, у дотик пробив під поперечину пустих воріт. Рахунок став 1:1, але трапилося це на 89-й хвилині матчу, тому часу, аби забити ще один м’яч і тим самим вирвати вольову перемогу, у карпатівців уже фактично не залишалося. Тож фінальний свисток у підсумку зафіксував нічию, якій, в принципі, можуть бути задоволеними обидві команди.