неділя, 20 серпня, 2017, 8:40 Спорт
Тренер «Карпат» U-21 Олександр Чижевський: Бити просто м’яч вперед – це не наш стиль гри

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Олександр Чижевський (на фото) поділився з Інформаційним центром клубу враженнями від домашнього матчу шостого туру першості України U-21 сезону-2017/2018, в якому його команда зіграла внічию (1:1) з однолітками ФК «Олександрія».

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Тренер «Карпат» U-21 Олександр Чижевський"

«Важко сказати, знайшли ми одне очко в матчі з «Олександрією», чи загубили два. Такі поєдинки не просто коментувати, бо могло в підсумку усе скластися по-різному. Але кінцевий рахунок на табло – 1:1, а значить нічия є справедливою й логічною. Перший тайм ми зіграли не найкращим чином. Команда діяла якось надто вже вальяжно. Не можу сказати, що з нашої сторони була недооцінка суперника. Все ж «Олександрія» приїхала на гру з нами, займаючи третє місце в турнірній таблиці і до того ж не програвши жодного матчу. Ми не раз упродовж минулого тижня казали хлопцям, що гра буде не простою.

Можливо, на нашій грі в першому таймі позначилася й спека, але непрості погодні умови в жодному разі не можуть бути виправданням того футболу, в який ми грали у перші 45 хвилин. Надто повільним був у нас перехід з оборони в таку, тому суперник встигав перекривати шляхи до своїх воріт. Зазвичай, ми вибігаємо в контратаки в рази швидше. Також не було гостроти в передній лінії, тому ми фактично до перерви й не створили по-справжньому гольових моментів. Ну а втрата концентрації окремими гравцями поблизу своїх воріт при стандарті для гостей закінчилася голом в наші ворота. Одним словом, установку на перший тайм команда не виконала.

У роздягальні під час перерви довелося знову, як це було і в минулій грі у Маріуполі, поговорити з командою на підвищених тонах. По другому тайму у мене якихось особливих претензій до хлопців немає – усі без винятку грали самовіддано, з великим бажанням. На мою думку, після перерви ми повністю переграли суперника в усіх компонентах футболу. Моментів для взяття воріт гостей ми створили більше, ніж достатньо і реалізуй бодай четверту частину з них, однозначно здобули б перемогу.

Але забити нам судилося тільки один м’яч. Десь нам не поталанило, але й пояснювати усе лише відсутністю везіння також не можна та й зрештою фарт потрібно заслужити своєю роботою. Виходить, на перемогу ми своєю грою не напрацювали. Та добре, що не програли – адже відігратися нам вдалося в самому кінці матчу. Однак думаю, що вже на поразку ми однозначно в цій грі аж ніяк не заслуговували. Та й шкода, що забити вдалося тільки на 89-й хвилині. Переконаний, що якби у нас ще було принаймні хвилин десять – ми б вирвали вольову перемогу. А коли б забили перший м’яч раніше, то потім були б і другий, і третій…

Однак то ми вже говоримо про віртуальні речі, а реалії життя такі, що незважаючи на нічию, я вдячний хлопцям за те, що вони в другому таймі зуміли перебудуватися і повністю переграли суперника. Так само хочу відзначити, що ми поступалися в рахунку майже до самого фінального свистка, але команда не збилася на банальну навалу, а до останнього грала в комбінаційний футбол і таки дотиснула оборону «Олександрії». Бити просто м’яч вперед і сподіватися на «авось» – це не наш стиль ведення гри. «Карпати» грають у комбінаційний футбол, принаймні завжди намагаються це робити», – розповів Олександр Арсенійович.