субота, 12 серпня, 2017, 4:52 Людина
NASA готується випробувати першу плазмову ракету

Американська космічна агенція NASA 2015 року доручила компанії Ad Astra побудувати плазмову ракету. Наразі ця конструкція готова до реальних випробувань.

Про це повідомляє «Популярна механіка».

Первая плазменная ракета готова к испытаниям

Як зазначається у повідомленні, «компанія зараз проводить кілька нетривалих випробувань двигуна і готується до більш довгого 100-годинного тесту. Коли той буде проведено наступного року, двигун буде готовий до реальних місій».

Зазначимо, що плазмова ракета (магнітний прискорювач зі змінним питомим імпульсом) працює, нагріваючи неон або аргон до неймовірно високих температур за допомогою магнітних полів. Ця розпечена плазма потім вистрілюється з ракети на великій швидкості, таким чином забезпечуючи рух.

Головною перевагою розробки перед традиційними хімічними ракетами є те, що вона може підтримувати невелику кількість тяги тривалий час, тобто днями, тижнями і навіть місяцями. Відтак, двигуну потрібно менше палива, а значить, ракета зможе перевозити більше вантажу.

«При такій малій тязі польоти триватимуть довше, але коли справа доходить до перевезення вантажів, це вже не настільки важливо», – зазначається у повідомленні.

Також передбачається, що плазмові ракети можна буде використовувати для відправлення кораблів до далеких цілей. Зокрема, на повній тязі плазмові ракети можуть дістатися Юпітера, Сатурна за рік або два. Тобто кількість експедицій у далекі межі Сонячної системи збільшиться.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-12-15 23:47:03