понеділок, 7 серпня, 2017, 14:48 Західна Україна
Тернополянин Олександр Тугарєв виграв Кубок України з віндсерфінгу

Тернополянин Олександр Тугарєв виграв усі перегони ІІІ етапу Кубку України з віндсерфінгу.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі облдержадміністрації, змагання проходили на Бердянській косі, що в Азовському морі, у категорії «слалом».

Учасники долали дистанцію, минаючи 8 поворотних знаків. Тернополянин Олександр Тугарєв, який брав участь у цій регаті, виграв усі з них і підтвердив свій статус найсильнішого віндсерфінгіста України.

Попередній етап змагань відбувся в червні на Арабатській Стрілці в Генічеську, де Олександр Тугарєв також став беззаперечним лідером.

Після регати в Бердянську спортсмен вирушив до міста Орхус (Данія) на змагання Test Event до Чемпіонату світу-2018 року з віндсерфінгу, на якому розігруватимуть перші ліцензії на Олімпійські ігри-2020 в Токіо.

Олександр Тугарєв – майстер спорту України міжнародного класу, представник секції віндсерфінгу Тернопільського обласного відділення КУТОР ШВСМ, студент ТНЕУ.

Тренери спортсмена – Олександр Тугарєв та Олексій Нижегородов.