понеділок, 7 серпня, 2017, 11:53 Західна Україна
На Волині викрили канал контрабанди одягу
На Волині викрили канал контрабанди одягу
На Волині викрили канал контрабанди одягу

Працівники податкової міліції на Волині викрили канал незаконного переміщення імпортного одягу. У результаті спецоперації вилучили краму на 7 мільйонів гривень.

Про це IA ZIK повідомили в оперативному управлінні ГУ ДФС в області.

Правоохоронці провели низку санкціонованих обшуків в офісних, складських та виробничих приміщеннях імпортера у Луцьку, що використовувалися для зберігання та виготовлення продукції відомих європейських брендів.

Як з’ясували правоохоронці під час оперативних заходів, сировина для виготовлення продукції та частина імпортного товару переміщувалися в Україну через пункти пропуску Волинської митниці ДФС з використанням традиційної схеми подрібнення партій товару задля мінімізації сплати митних платежів.

Разом з тим, з метою мінімізації сплати податків на внутрішньому ринку реалізація вищевказаних матеріальних цінностей проводилася через підконтрольних суб’єктів господарської діяльності, зареєстрованих як на території Волинської області, так і на території інших регіонів.

Під час обшуків виявили та вилучили печатки підприємства, комп’ютерну техніку, чорнову бухгалтерію та документи, пов’язані з можливою незаконною реалізацією імпортованих товарів, значну кількість етикеток торговельних марок країн ЄС, якими маркувалася власна вироблена продукція, а також імпортовані товари в асортименті орієнтовною вартістю понад 7 млн грн.

Триває досудове розслідування.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-12-13 15:18:34