середа, 26 липня, 2017, 20:40 Влада
Лозовий: Порошенко має вибачитися, що привіз в Україну Саакашвілі

Петро Порошенко має вибачитися перед українцями за те, що привіз в Україну Саакашвілі, Абромавічусів та інших. Зокрема, політичну відповідальність за це він дасть на виборах.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Андрій Лозовий, народний депутат України (фракція «Радикальна партія»), коментуючи інформацію щодо припинення Михайлові Саакашвілі українського громадянства.

«Петро Порошенко має вибачитися перед українцями за те, що привіз в Україну Саакашвілі, Абромавічусів та інших. А політичну відповідальність за це він дасть на виборах. Зокрема, українське суспільство дасть йому свою оцінку. Але я впевнений, що Порошенка у другому турі президентських виборів не буде», – заявив Лозовий.

Натомість, присутній у студії народний депутат Україні Сергій Лещенко зауважив, якщо вже Порошенко вибачатиметься за Саакашвілі, то і лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко має вбачитися за Артеменка.

«Якщо Порошенко вибачатиметься за Саакашвілі, то нехай і Олег Ляшко вибачиться за Артеменка, якого він зробив представником українського народу у найвищому законодавчому органі, маючи при цьому паспорт громадянина Канади у кишені, це по-перше»«, – зазначив Сергій Лещенко.

Однак, Андрій Лозовий звернув увагу на те, що Олег Ляшко, як поважна людина вміє визнавати помилки, тому вже вибачився за це. Більше того, як наголосив Лозовий, за подвійне громадянство Андрія Артеменка виключили з «Радикальної партії».

«Олег Ляшко вміє визнавати помилки. Він вибачився. Більше того, ми виключили Андрія Артеменка з нашої фракції, ми покликали Андрія Вікторовича та 5 годин із ним спілкувалися. І нажаль, як чесним людям, як відповідальним перед своїми виборцями нам довелося виключити його з фракції. Але от наприклад, фракція «БПП» дуже поганої думки про вас, але чомусь вони вас не виключають», – звернувся до Сергія Лещенка нардеп Лозовий.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-18 05:46:50