вівторок, 18 липня, 2017, 3:45 Події
Правозахисник назвала нову цифру безвісти зниклих під час війни на Донбасі
Українські військові на Донбасі. Фото: ZIK/EPA/VALERI KVIT
Українські військові на Донбасі. Фото: ZIK/EPA/VALERI KVIT

Багатьом родичам безвісті зниклих важливо щоб було куди принести квіти. Міжнародний Комітет Червоного Хреста говорить, що кількість безвісті зниклих сягає до 2000 осіб, а не 500. Це проблема, це невирішений біль.

Такі дані у програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK навела Олександра Матвійчук, голова правління Центру Громадянських Свобод, під час обговорення теми безвісті зниклих за час гібридної війни на Донбасі.

Пані Матвійчук пригадала, що у День Конституції, під час однієї з акцій група рідні безвісті зниклих стояла з плакатом, де було написано «Забудь». «Вони відчувають себе забутими. І це не є правильно. Тому що для українців, навіть на третьому році війни, роки перебування у російських тюрмах і роки відсутності ідентифікації не мають ставати нормою», – вважає гостя студії.

Іноді треба давати добрячого копняка Києву, але ми звертаємо увагу наших партнерів – Франції, Німеччини, як членів Нормандського формату, членів Будапештського меморандуму. Ми працюємо для тиску на Путіна назовні. Серед останніх речей – це як звернення Туску, а перед цим Президент передав особисто звернення, яке ми готували, Майкові Пенсу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-12-11 07:46:23