понеділок, 17 липня, 2017, 9:49 Спорт
Швейцарець Роджер Федерер увосьме виграв тенісний турнір Wimbledon-2017
Швейцарець Роджер Федерер став рекордсменом за кількістю перемог на Wimbledon - найпрестижнішому тенісному турнірі в світі / Reuters

Швейцарський тенісист Роджер Федерер став рекордсменом за кількістю перемог на турнірі Wimbledon-2017 в передмісті Лондона – третьому з чотирьох у поточному році змаганні із найпрестижнішої серії Grand Slam.

У передмісті Лондона відбувся фінальний матч Wimbledon-2017 – тенісного турніру в чоловічому одиночному розряді, де швейцарець Роджер Федерер здобув перемогу над Маріном Чілічем з Хорватії, повідомляє офіційний сайт змагань.

Поєдинок, що тривав лише 1 годину і 41 хвилину завершився з рахунком 6:3, 6:1, 6:4 на користь Роджера Федерера.

Протягом усього матчу швейцарець мав повну перевагу і не дозволив засумніватися в своїй перевазі. Зокрема, у третьому сеті, який вийшов самим напруженим, Роджер при рахунку 3:3 виграв два гейми поспіль, а потім зумів утримати свою перевагу у вирішальному десятому геймі.

Таким чином, Роджер Федерер здобув восьму перемогу в кар'єрі на турнірі Wimbledon в одиночному розряді, ставши рекордсменом за цим показником. Зокрема, він обійшов американця Піта Сампраса, у якого сім титулів в період з 1993 по 2000 роки.

Нагадаємо, Wimbledon-2017 проходив упродовж двох останніх тижнів – з 3 по 16 липня.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Wimbledon-2017"