вівторок, 20 червня, 2017, 16:45 Західна Україна
Івано-Франківський депутат обіцяє перекрити вулицю через незаконне будівництво

Депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін звернувся до міського голови Івано-Франківська з вимогою скасувати містобудівні умови та обмеження на будівництво біля міського озера, до якого має причетність родина народного депутата Юрія Солов’я.

Про це повідомляє Курс.

Андріан Волгін дав Русланові Марцінківу тиждень. В іншому разі обіцяє перекрити одну з вулиць Івано-Франківська.

Власники «Парк Готелю» незаконно використовували ділянку площею 0,15 га як стоянку для автомобілів. Збитки для бюджету від самовільного зайняття землі оцінили в майже 69 тисяч гривень.

Волгін зазначив, що п’ять місяців «цивілізованим методом» бореться з незаконною забудовою. За той час будівельники вже звели два поверхи.

«Поза очі мені кажуть, що це є нардеп і нічого не можуть зробити. Я хочу з трибуни заявити: мені пофіг, що він нардеп. Даю тиждень, я не жартую», – звернувся Волгін до Марцінківа.

Згідно з даними системи YouControl, кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «ВРС ЛТД» є мати народного депутата Юрія Солов’я Ярослава Соловей та його брат Роман Соловей. Серед засновників також ПП «Парк Готель», яке на 100% належить Романові Солов’ю, і спільне українсько-бельгійське підприємство «Рейкарц і партнери. Україна», засновниками якого є компанії з кіпрською пропискою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-12-11 07:28:50