вівторок, 20 червня, 2017, 11:57 Влада
Без судових позовів заяви Садового про блокування сміття – голослівні звинувачення, – Кушнір

За рік проблему із вивезенням відходів у Львові можна було вирішити хоча б частково. Андрій Садовий неодноразово заявляв, що власники полігонів чи перевізних компаній блокують львівський непотріб. Однак при цьому не подав жодного судового позову. Тож це можна вважати голослівними звинуваченнями.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив політичний експерт Світлана Кушнір.

Проблеми із львівським сміттям – топ-тема, старт якій дав сам Андрій Садовий, коли минулого тижня розмістив пост у Фейсбуці, вимагаючи у Кабміну вирішити це питання. Та на думку експерта, проблема твердих побутових відходів існує чи не у всіх містах України. І після Грибовицької трагедії їхні керівники, розуміючи, що їх полігони практично під забороною, почали шукати нові місця для непотребу.

«Звичайно, це не просто, однак бачимо, що пройшов уже рік. Та чи за цей час пан Садовий зробив роздільне сортування побутових відходів? Адже частину цих проблем можна було вирішити. Тим паче, що на це є гроші», – наголосила Кушнір.

Окрім того, вона зазначила: щоб полігон запрацював, там потрібно встановлювати сортувальні лінії. Вони не є надзвичайно дорогими та складними в експлуатації, тож частково побороти проблему можна було дуже швидко.

«Окрім того, коли Андрій Садовий заявляє, ніби власникам полігонів чи перевізних компаній забороняють приймати львівське сміття. Та окрім голодування, блокування трибун та одиночних пікетів в Україні існують й законодавчі методи. Де позови до суду щодо цих фактів? Якщо таких документів немає, то Садовий просто голослівно звинувачує мерів усіх міст та сіл», –  вважає Світлана Кушнір.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-12-11 07:41:40