субота, 20 травня, 2017, 10:14 Спорт
Анастасія Шевченко перемогла в фіналі росіянку і стала чемпіонкою Євро-2017 з самбо у вазі до 60 кг

У п’ятницю, 19 травня, у столиці Білорусі – Мінську – розпочався Чемпіонат Європи-2017 з самбо, в якому беруть участь понад 300 спортсменів з 31 країни.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Самбо Анастасія Шевченко"

Золота медалістка Євро-2017 з самбо Анастасія Шевченко / sambo.net.ua

Національна збірна України потужно розпочала турнір і вже у перший день змагань виборола чотири медалі, повідомляє офіційний сайт Федерації самбо України.

Найвищу нагороду в український доробок принесла харків’янка Анастасія Шевченко, яка посіла перше місце у категорії до 60 кг.

У фінальній сутичці Шевченко перемогла росіянку Аліну Пчелінцеву. Рахунок – 3:2 на користь нашої спортсменки. Чемпіонськими виявилися кидки через голову.

Чемпіонка Європи Анастасія Шевченко з прапором України / sambo.net.ua

Срібну медаль завоював у бойовому розділі самбо Андрій Кучеренко з Херсону. У категорії до 57 кг він поступився у фіналі російському бійцю Курбану Магамедову.

Ще дві українки вчора вибороли бронзові нагороди. Анастасія Новікова з Харкова посіла третє місце у категорії до 48 кг, а Наталія Смаль з Івано-Франківська увійшла до числа призерів, змагаючись у категорії до 72 кг.

Додамо, що Чемпіонат Європи-2017 проходитиме ще два дні. Сьогодні і завтра, 20 та 21 травня відповідно, будуть розіграні ще 18 комплектів нагород.