п'ятниця, 19 травня, 2017, 12:44 Спорт
Жіноча збірна України з баскетболу у товариському матчі програла команді Латвії

У рамках підготовки до фінальної частини Євробаскету-2017 жіноча національна збірна України програла у Ризі команді Латвії у першому контрольному поєдинку – 62:68.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Жіноча збірна України з баскетболу"

Жіноча збірна України з баскетболу / fbu.ua

У нашій команді поєдинок починали Удоденко, Завідна, Мосс, Ольховик, Дорогобузова, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Українки одразу впевнено взялися за справу. Першу чверть вони виграли з перевагою у сім очок. Другу десятихвилинку наші дівчата почали також упевнено, утримавши шість очок переваги до поновлення гри.

Після поновлення гри латвійки спробували перехопити ініціативу. Українки збили атакувальний запал суперниць та продовжили вести свою гру. Відрізок у 10:0 збільшив різницю до 12 очок. До заключної чверті українки зберегли 11 очок відриву.

Та про перемогу було зарано думати, що і продемонстрували латвійки. Поступово скорочуючи відставання, суперниці змусили українок більше помилятися.

За чотири хвилини до фінальної сирени рахунок вирівнявся – 60:60. Ледь не перший влучний триочковий суперниць вивій їх вперед, а українки все ще не могли зрушити з мертвої точки. У підсумку остання результативна атака українок лише скоротила відставання до шести очок – 62:68.

Додамо, що другий матч суперники зіграють сьогодні, 19 травня, у закритому режимі – без глядачів та без ЗМІ.