п'ятниця, 19 травня, 2017, 10:23 Спорт
Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал тенісного турніру WTA у Римі
Еліна Світоліна. Фото: twitter.com/elinasvitolina

Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася у чвертьфінал турніру серії WTA Premier 5 Internazionali BNL d’Italia – 2017, що триває у столиці Італії Римі.

У черговому своєму поєдинку харків’янка в трьох сетах перемогла німкеню Мону Бартель, інформує sapronov-tennis.org.

Зауважимо, що Світоліна програла перший сет, проте потім «під нуль» взяла наступні два. Загалом поєдинок тривав 1 годину і 41 хвилину.

Рахунок особистих зустрічей між суперницями став 3-1 на користь Еліни Світоліной.

Наступна суперниця українки визначиться в матчі між другою ракеткою турніру Кароліна Плішковою з Чехії та Тімі Бачінскі зі Швейцарії.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Теніс. Жінки. Internazionali BNL d’Italia – 2017"