середа, 17 травня, 2017, 15:35 Спорт
У Львові визначилися переможці другого етапу Кубку України-2017 з стендової стрільби

На базі стрілецького стенду Львівської школи вищої спортивної майстерності, що на Кортумовій горі у місті Львові (вул. Єрошенка, 34) у непростих погодних умовах відбувся другий етап Кубку України зі стрільби стендової – «Кубок Галичини – 2017».

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Стендова стрільба Кубок України,"

У змаганнях взяли участь 73 кращі спортсмени-стендовики України, які представляли збірні команди Львівської, Одеської, Миколаївської, Чернігівської, Дніпровської, Вінницької, Івано-Франківської, Донецької, Харківської, Київської областей України та міста Києва, пише sport-oda.lviv.ua.

Учасників змагань на урочистій церемонії відкриття вітали очільники обласного управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, обласної ШВСМ, національної та обласної федерації, представники Мінмолодьспорту України; компаній партнерів та головний тренер національної збірної, олімпійський чемпіон Сіднея-2000 Микола Мільчев.

Учасники змагань виборювали нагороди особистої першості серед чоловіків, жінок та юніорів на траншейному та круглому стендах.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Стендова стрільба Кубок України, "

Серед переможців львівського етапу Кубку України-2017 виявилися

Круглий стенд

чоловіки (К-5)

1 місце Кобзарук Андрій Львівська область

2 місце Ващук Юрій Київська область

3 місце Іпатов Георгій Київська область

жінки (К-3)

1 місце Маловічко Ірина  Одеська область

2 місце Мільчева Ніка Одеська область

3 місце Вікторія Червякова Харківська область

юніори (К-5)

1 місце Скорецький Артем Одеська область

2 місце Півень Максим Донецька область

3 місце Василенко Ігор Львіська область

Траншейний стенд

чоловіки (Т-5)

1 місце Науменко Вячеслав Одеська область

2 місце Квятківський Олександр Київська область

3 місце Тєльний Ігор  Київська область

жінки (Т-3)

1 місце Охотська Олена  Львівська область

2 місце Данилова Юлія Київська область

3 місце Булгакова Надія Львівська область

юніори (Т-5)

1 місце Матвієнко Влад Київська область

2 місце Демус Денис Львівська область

3 місце Маркевич Ростислав Львівська область

Цей представницький захід проведено Міністерством молоді та спорту України за вагомого сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України, Львівської обласної федерації стрілецького спорту та Львівської школи вищої спортивної майстерності.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Сергій Ярмак (Харків); головний секретар – суддя національної категорії Ірина Грибовська (Львів).

Приємним сюрпризом для усіх призерів та переможців львівського етапу Кубку України виявилися цінні подарунки та призи від генерального партнера змагань ТзОВ «АРМ СПОРТ» – мережі магазинів «ІБІС» у місті Львів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-07-22 13:45:06