неділя, 19 березня, 2017, 14:27 Спорт
У останній гонці сезону, мас-старті 9-го етапу КС-16/17 з біатлону Юлія Джима замкнула ТОП-10

Сьогодні, 19 березня, у норвезькому Холменколлені завершується біатлонний сезон-16/17. У заключний день дев’ятого етапу Кубка світу-16/17 проходять дві гонки з масовим стартом. Першими завершили боротьбу жінки, які змагалися на дистанції 12.5 км зі стрільбою на чотирьох вогневих рубежах.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Коукалова і Малий Кришталевий Глобус"

Чешка Габріела Коукалова виграла Малий Кришталевий Глобус у мас-старті / Twitter UBI

Як інформує офіційний сайт Федерації біатлону України, єдина представниця нашої збірної Юлія Джима посіла десяте місце.

Киянка цілком реально могла претендувати на подіум, якби не один промах вже на першій стрільбі. Подальші три вогневі рубежі українка пройшла без втрат. Після завершальної стрільби лежачи Джима вийшла на трасу шостою, хоча не зуміла втримати позицію і фінішувала десятою.

Виграла гонку норвежка Тиріл Екхоф. Габріела Коукалова зуміла вирвати «срібло», а з ним і Малий Кришталевий Глобус за перемогу у заліку гонок з масовим стартом, випередивши німкеню Луауру Далмайєр на 11 балів. До речі, тут четвертою стала Юлія Джима. «Бронза» сьогодні дісталася Кайсі Макаряйнен з Фінляндії.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Коукалова і Малий Кришталевий Глобус "

Біатлон. Кубок світу-16/17. Дев’ятий етап.

17 – 19 березня. Холменколлен (Норвегія)

19 березня. Жінки. Гонка з мас-стартом на 12.5 км (чотири вогневі рубежі)