неділя, 19 березня, 2017, 3:24 Спорт
У другій грі другого туру ватерпольної Суперліги львівське «Динамо» обіграло НТУ-ХПІ з Харкова

У другий ігровий день другого туру Суперліги (четвертий тур загалом) в рамках ХХVІ Чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд сезону-2016/2017, матчі якого тривають на водному майданчику басейну «Нептун» у Маріуполі, львівське «Динамо» у багатому на голи поєдинку перемогло харківський клуб НТУ-ХПІ.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Динамо - ХПІ"

«Динамо» (Львів) – НТУ-ХПІ (Харків) – 23:11 (5:3, 5:4, 6:1, 7:3)

18 березня. Початок – 11:45. Маріуполь. Басейн «Нептун».

Судді: Георгій Махарадзе (Одеса), Андрій Качалов (Маріуполь).

«ДИНАМО»: 1. Денис Волончук, 13. Нестор Бабський – 2. Ярослав Куліков, 3. Юрій Мамєтьєв, 4. Максим Ратков, 5. Міхаел Багатурія, 6. Роман Грищук, 7. Віталій Свіщов, 8. Орест Джура, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Костянтин Алєксєєв, 11. Сергій Грішин, 12. Віктор Момот, 14. Юрій Сова, 15. Георгій Хведеліані.

Тренери – Олексій Шведов, Ігор Зінкевич.

НТУ-ХПІ: 1. Юрій Яровой, 15. Максим Герун – 2. Антон Фатенко, 3. Артем Цибульник, 4. Сергій Пантюков, 5. Костянтин Невмержицький, 6. Михайло Сич, 7. Денис Гаврилов, 8. Артем Пашков, 9. Віталій Яшенко, 10. Олексій Самойлов, 11. Костянтин Царьов, 12. Олексій Токаєв, 13. Вадим Папкович, 14. В’ячеслав Скрипник.

Тренер – Євген Носік.

Голи: 1:0 – Мамєтьєв (01:58), 1:1 – Пашков (03:47), 2:1 – Багатурія (04:49, у більшості), 2:2 – Яшенко (05:52), 3:2 – Багатурія (06:06, у більшості), 4:2 – Ратков (06:37), 4:3 – Папкович (06:59), 5:3 – Хведеліані (07:56), 6:3 – Ратков (09:19, у більшості), 7:3 – Бабаєнко (10:08), 8:3 – Багатурія (10:42, у більшості), 8:4 – Токаєв (11:05), 9:4 – Грищук (12:34, у більшості), 9:5 – Гаврилов (13:16), 10:5 – Куліков (14:17), 10:6 – Яшенко (14:45), 10:7 – Пашков (15:35, у більшості), 11:7 – Багатурія (17:37, у більшості), 12:7 – Ратков (19:13), 13:7 – Бабаєнко (19:37, у більшості), 13:8 – Пантюков (20:02, у меншості), 14:8 – Ратков (20:46, у більшості), 15:8 – Багатурія (22:08, у більшості), 16:8 – Свіщов (23:09, у більшості), 17:8 – Джура (24:41, у більшості), 18:8 – К. Алєксєєв (25:44), 19:8 – Куліков (26:15), 19:9 – Пашков (27:12), 19:10 – Пантюков (27:45), 20:10 – Бабаєнко (29:48), 21:10 – Мамєтьєв (30:31), 22:10 – Мамєтьєв (31:16), 22:11 – Невмержицький (31:30), 23:11 – Джура (31:50).

Фоли: Мамєтьєв, Свіщов, Джура, К. Алєксєєв (два), Сова – Фатенко (два), Пантюков, Гаврилов, Самойлов, Царьов, Токаєв, Скрипник (три).

Вилучення з правом заміни: Папкович (19:28, неспортивна поведінка – вилучення з правом заміни через 4 хвилини), Скрипник (23:52, три фоли).

Реалізація зайвого: 11 голів / 10 спроб + 4 хвилини – 1 гол / 6 спроб.

Звітний поєдинок «Динамо» з НТУ-ХПІ був четвертим у чемпіонаті. Як і в трьох попередніх, львів’яни взяли гору над харків’янами без докладання надзусиль – обіграли суперника, що називається, на класі. Однак звітний поєдинок став свого роду й історичним у взаємостосунках даних команд – вперше динамівці дозволили «студентам» закинути у свої ворота більше десятка м’ячів, повідомляє dynamolviv.com.

Давайте пригадаємо рахунки матчів «Динамо» з НТУ-ХПІ у трьох перших турах – 16:4, 20:6, 10:4. Як бачимо, в трьох іграх «студенти» вразили ворота нашої команди 14 разів – в середньому по 4,66 голу за матч. Сьогодні ж Денис Волончук та Нестор Бабський (кожен провів у рамці два періоди) на двох пропустили 11 м’ячів – сім і чотири відповідно. І треба сказати, що і наддосвідчений Денис і зовсім юний Нестор навряд чи можуть сьогоднішню гру занести собі в актив. І один, і другий мав пропускати менше – на жаль, воротарські «ляпи» мали місце в грі обох.

Однак давайте не будемо списувати незвично велику кількість пропущених голів динамівцями виключно на голкіперів. Водне поло – гра командна, тому тут за усі помилки лежить на гравцях колективна відповідальність. Зрештою, польові гравці грали в обороні у чималій кількості епізодів, м’яко кажучи, не достатньо щільно, дозволяючи суперникам із забійних позицій виконувати кидки без належного супротиву. Тут вже, напевне, слід говорити про психологію, про те, що не так просто належним чином налаштуватися на самовіддану боротьбу упродовж усіх чотирьох періодів в грі проти завідомо слабшого суперника. Все ж при усій повазі до Євгена Носіка та його підопічних, треба визнати, що «Динамо» і НТУ-ХПІ – це суперники, висловлюючись боксерською термінологією, з різних вагових категорій. Так, не можна не відзначити, що «студенти» за останній рік помітно підсилили гру. Напевне, цьому посприяла поява в команді кількох молодих, не без таланту гравців. Тепер у НТУ-ХПІ з’явилася глибина лави запасних, яка дозволяє за рахунок ротації гравців підтримувати темп гри. Однак, аби дорости до рівня «Динамо», другій команді Харкова ще треба добряче попрацювати.

Звісно, гравці львівської команди відчувають свою перевагу у класі, а тому, можливо і десь на підсвідомому рівні, вважають, що за будь-яких обставин перемога нікуди не дінеться. Тому змусити себе діяти на максимумі усю гру їм важко перш за все в психологічному плані. Особливо яскраво це було видно неозброєним оком у другому періоді. Почався він за рахунку 5:3 на користь «Динамо». Менше, ніж за три хвилини другої чверті, львів’яни збільшили розрив з двох м’ячів до п’яти – 8:3. Здавалося, ну от зараз вони пошлють суперника в «нокаут». Та ні – динамівці скинули оберти і в заключні п’ять хвилин спромоглися забити лише двічі. Щобільше, при цьому вони ще й у свої ворота за цей ігровий час пропустили чотири голи. Тож на екваторі матчу на табло горіли цифри 10:7 – зовсім не той розрив, який зазвичай буває в іграх цих команда після двох періодів.

Щоправда, третю чверть «Динамо» нарешті відіграло так, що гравці НТУ-ХПІ остаточно зрозуміли – дива сьогодні не станеться. Перед заключною восьмихвилинкою перевага підопічних Олексія Шведова та Ігоря Зінкевича складала уже вісім голів – 16:8. Але на цьому команди не перестали грати і глядачі в останньому періоді побачили ще десяток голів. Загалом, на двох за 32 хвилини матчу команди закинули 34 м’ячі – тобто, в середньому кожну хвилину м’яч залітав до сітки і навіть з невеличким «хвостиком».

Не можна не сказати про ледь не ідеальну реалізацію нашою командою чисельної більшості. Достатньо сказати, що майже половину голів – 11 з 23-х – було закинути саме тоді, коли «студенти» грали в меншості. Особливо тут відзначився Міхаел Багатурія – ставши кращим снайпером команди у звітній грі, він усі свої п’ять м’ячів провів, реалізовуючи чисельну перевагу.

Додамо, що завтра вранці на «Динамо» чекає заключна гра туру. Суперник – ВК «Маріуполь», господар туру. Поєдинок стартує о 09:30. Завтра ж динамівці поїздом повертаються додому.

Водне поло. Чоловіки. Чемпіонат України-16/17. Суперліга. Четвертий тур

17 – 19 березня. Маріуполь. Басейн «Нептун»

День перший, 17 березня (п’ятниця)

19:00. ВК «Маріуполь» – НТУ-ХПІ Харків – 9:7 (2:1, 1:3, 3:1, 3:2)

20:15. «Динамо» Львів – «Слобожанець» Харківська область – 19:6 (3:1, 5:1, 5:3, 6:1)

День другий, 18 березня (субота)

10:30. ВК «Маріуполь» – «Слобожанець» Харківська область – 7:14 (2:3, 0:6, 3:3, 2:2)

11:45. «Динамо» Львів – НТУ-ХПІ Харків – 23:11 (5:3, 5:4, 6:1, 7:3)