неділя, 19 березня, 2017, 16:23 Спорт
Cергій Семенов завершив КС-16/17 з біатлону 21-им місцем у мас-старті 9-го етапу

Сьогодні, 19 березня, у норвезькому Холменколлені завершився біатлонний сезон-16/17. У останній гонці Кубка світу-16/17 в рамках дев’ятого етапу слідом за жінками у мас-старті змагалися чоловіки на дистанції 15 км зі стрільбою на чотирьох вогневих рубежах.

Як інформує офіційний сайт Федерації біатлону України, єдиний представник нашої збірної у гонці Сергій Семенов фінішував на 21-й позиції. Він припустився трьох промахів на вогневому рубежі.

Виграв гонку француз Мартен Фуркад. Щоправда, перегони могли завершитися скандалом. На першій стрільбі Фуркад побачив, що в нього немає патронів, і їх Мартену надав тренер французької команди, а не суддя, що заборонено регламентом.

Як пізніше стало відомо, в момент стрільби Фуркада, на воневому рубежі не було судді і тренеру дозволили надати патрони.

На інших стрільбах у Фуркада більше проблем не було і він у чудовому стилі виграв гонку. «Срібло» несподівано завоював Андрєй Расторгуєвс з Латвії, який вперше у кар’єрі зійшов на медальний подіум, а «бронза» в Сімона Едера з Австрії.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки КС-16/17 з біатлону в Осло"

Біатлон. Кубок світу-16/17. Дев’ятий етап.

17 – 19 березня. Холменколлен (Норвегія)