субота, 18 березня, 2017, 22:17 Спорт
У гонках переслідування 9-го етапу КС-16/17 з біатлону українці – за межами ТОП-10

Сьогодні, 18 березня, дев’ятий, заключний етап Кубку світу з біатлону сезону-16/17 у норвезькому Холменколлені продовжили дві гонки переслідування. Жінки змагалися на дистанції 10 км, а чоловіки – 12.5 км. І одні, і другі стріляли на чотирьох вогневих рубежах.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки етап Кубку світу з біатлону сезону-16/17 у норвезькому Холменколлені"

Як інформує офіційний сайт Федерації біатлону України, наші біатлоністи не змогли втрутитися в боротьбу за нагороди. Зокрема, у чоловіків, Сергій Семенов, який стартував п’ятим, не зміг продовжити серію точних вогневих рубежів і з кожних п’яти мішеней одну залишав незакритою. У результаті 600 додаткових метрів – і 17-е місце на фініші.

Лише один промах у першій «лежці» дозволив Артему Примі домогтися відчутного прогресу у гонці. Стартувавши 39-м, другий з українців поступально піднімався у протоколі персьюту та дістався практично до другого десятка, лише на останніх метрах поступившись 20-ою позицією.

У жінок, стартувавши 13-ою, краща з українок Юлія Джима досягла невеликого прогресу – відіграла два місця та фінішувала 11-ою.

Анастасія Меркушина та Ольга Абрамова потрапили у залікову зону, фінішувавши 36-ою та 38-ою відповідно. Значний прогрес зробила саме Меркушина, яка змогла відіграти 18-ть позицій.

Перемогу у жінок святкувала фінська біатлоністка Марі Лаукканен, для якої це «золото» стало другим в кар’єрі. Нагадаємо, вчора, 17 березня, Лаукканен перемогла у спринті.

Біатлон. Кубок світу-16/17. Дев’ятий етап.

17 – 19 березня. Холменколлен (Норвегія)

18 березня. Чоловіки. Гонка переслідування 12.5 км (чотири вогневі рубежі)