субота, 14 січня, 2017, 3:36 Спорт
Перед заключним етапом Дакару-2017 у вантажівок лідирує росіянин Едуард Ніколаєв

Едуард Ніколаєв з Росії виграв передостанній етап ралі-рейду Дакар-2017 і наблизився до своєї другої перемоги у легендарному ралі-марафоні.

Дакар-2017, Етап 11: Iveco не забиває гол престижу

Едуард Ніколаєв мчить до перемоги на Дакарі-2017 / motorsport.com

Перед стартом 11-го етапу у заліку вантажівок інтриги майже не залишалося: Ніколаєв на декілька хвилин випереджав свого товариша по команда КамАЗ Дмитра Сотнікова, а Герард де Рой програвав лідеру більше 20-ти хвилин. У нідерландця був лише один шанс на успіх – це повний провал двох росіян.

Але якщо хто і програвав час на СД11, так це саме де Рой. У Ніколаєва не виникло жодних проблем на 288-кілометровій дистанції, а гонщик Iveco був гіршим за нього майже на 15 хвилин, пише ua.motorsport.com.

Для команди De Rooy Iveco ситуацію міг дещо виправити Федеріко Вільягра. Аргентинець майже всю дистанцію був другим, але на передостанній контрольній точці навіть вийшов вперед. На жаль для нього, останні кілометри краще вдалися Ніколаєву – Вільягра був другим на допі.

Позаду Вільягри опинився Айрат Мардєєв. Він багато програвав лідерам у загальній класифікації, проте через проблеми у декількох гонщиків міг претендувати на Топ-5. Головним конкурентом став білорус Васілєвскі, який сьогодні також проїхав невдало, програв майже півгодини Ніколаєву та пропустив на п’яте місце Мардєєва.

Четвертим на СД11 став Дмитро Сотніков, який зберіг друге місце у загальній класифікації.