п'ятниця, 13 січня, 2017, 17:48 Спорт
Дмитро Підручний посів 7-е місце у спринті на 5-му етапі КС-16/17 з біатлону

Сьогодні, 13 січня, в німецькому Рупольдингу, де триває п’ятий етап Кубка світу з біатлону сезону-16/17, відбулася спринтерська гонка серед чоловіків на 10 км зі стрільбою на двох вогневих рубежах.

Дмитро Підручний у спринті показав сьомий результат / biathlon.com.ua

Як повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України, кращим серед українців став Дмитро Підручний з Тернополя.

До останнього капітан збірної претендував навіть на місце в п’ятірці найсильніших, проте у підсумку фінішував сьомим.

Результати інших представників української команди не такі вдалі: Артем Прима посів 35-е місце, Віталій Кільчицький – 47-е, Сергій Семенов – 48-е, а Володимир Сємаков – 61-е.

Відзначимо, що гонку виграв одноосібний лідер загального заліку поточного Кубка світу француз Мартен Фуркад, друге місце у австрійця Юліана Еберхарда, а «бронзу» виборов норвежець Еміль Егле Свендсен.