п'ятниця, 2 грудня, 2016, 12:08 Спорт
Збірна України з футзалу на турнірі в Китаї перемогла команду В’єтнаму

Збірна України у рамках першого туру міжнародного турніру «CFA International Futsal Tournament» у Китаї зіграла проти збірної В’єтнаму.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Збірна України з футзалу"

Підопічні Олександра Косенка першими відкрили рахунок у матчі – гол на рахунку «ураганівця» Ігоря Корсуна. Однак, в’єтнамська збірна майже одразу відновила статус-кво. І це призвело до того, що за підсумками першого тайму була зафіксована нічия – 1:1, повідомляє ua-football.com.

А от у другому таймі українцям все-таки вдалося забити ще два м’ячі у ворота азіатської збірної. Спочатку незадовго до екватору другої 20-хвилинки Сергій Журба вивів «синьо-жовтих» вперед, а коли до кінця поєдинку залишалось небагато часу, Петро Шотурма встановив остаточний рахунок – 3:1 на користь збірної України.

Завтра у рамках другого туру «CFA International Futsal Tournament» збірна України зіграє з господарями змагань – збірною Китаю. Початок о 09:45 за київським часом.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки  футзал"

Футзал. Міжнародний турнір «CFA International Futsal Tournament»

1 – 4 грудня. Китай