Велосипедистка Любов Басова – найкраща спортсменка України в листопаді

За рішенням Національного олімпійського комітету найкращою спортсменкою листопада в Україні визнано велосипедистку Любов Басову (на фото). Її особистий наставник Сергій Базін, відповідно, став найкращим тренером останнього осіннього місяця.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Любов Басова"

Любов Басова / noc-org.ua

Високого визнання НОК досвідчена представниця українського велотреку, яка нещодавно повернулася після декретної відпустки, удостоєна завдяки чудовим здобуткам на етапах Кубка світу. В листопаді вона тричі підіймалася на п’єдестал пошани, пише офіційний сайт НОК України.

На рахунку Любові два «срібла» у кейріні та індивідуальному спринті на етапі світового Кубка в Глазго (Великобританія). Медаль найвищого ґатунку в кейріні наша велосипедистка здобула на етапі в нідерландському Апелдорні.

Відзначимо, що на жовтневому чемпіонаті Європи з велотреку Любов Басова виборола звання чемпіонки Старого Світу, а на Олімпійських іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро посіла високе 5 місце.

Нагадаємо, Любов Басова вдруге в своїй кар’єрі отримує високе визнання НОК. Вперше найкращою спортсменкою місяця вона ще під дівочим прізвищем Шуліка стала за підсумками спортивного січня 2011 року.