четвер, 20 жовтня, 2016, 0:03 Спорт
Київське «Динамо» вдома програло «Бенфіці» матч 3-го туру Ліги Чемпіонів
Матч 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА між ФК «Динамо» (Київ, Україна) та ФК «Бенфіка» (Лісабон, Португалія), на НСК «Олімпійський» у Києві. Фото: UEFA.com

У рамках третього туру футбольної Ліги Чемпіонів УЄФА сезону-16/17 наприкінці доби 19 жовтня в Києві місцеве «Динамо» приймало португальську «Бенфіку» з Лісабона. Гра на полі стадіону НСК «Олімпійський» завершилася перемогою гостей з рахунком 2:0.

Футбол. Ліги Чемпіонів УЄФА сезону-16/17. Груповий етап. Третій тур

Матч групи «В»

«Динамо» (Київ, Україна) – «Бенфіка» (Лісабон, Португалія) – 0:2 (0:1)

19 жовтня. Початок – 21:45. Київ. НСК «Олімпійський».

Арбітр: Давід Фернандес Борбалан

Асистенти: Роберто Алонсо, Рауль Кабанеро

Четвертий арбітр: Дієго Барберо Севілья

Додаткові помічники: Хав’єр Естрада, Хуан Мартінес Мунуера (усі – Іспанія)

«ДИНАМО»: 72. Рудько, 2.Даніло Сілва, 5. Антунеш, 24. Віда, 34. Хачеріді, 32. Федорчук (29. Буяльський, 56), 18. Корзун, 16. Сидорчук (7. Гладкий, 80), 25. Гонсалез (17. Циганков, 71), 10. Ярмоленко, 11. Мораєс

Запасні: 1. Шовковський, 9. Морозюк, 17. Рибалка, 27. Макаренко

Головний тренер: Сергій Ребров

«БЕНФІКА»: 1. Едерсон, 3. Грімальдо, 14. Лінделеф, 50. Нелсінью, 4. Луізао, 5. Фейса, 18. Сальвіо, 11. Мітроглу (9. Хіменес, 71), 20. Гонсалу Гуедеш (19. Елізеу, 89), 21. Піцці, 22. Серві (28. Селіс, 80)

Запасні: 12. Сезар, 2. Лопес, 15. Каррільо, 70. Гомеш

Головний тренер: Руй Віторія

Голи: 0:1 – Сальвіо (9 пенальті), 0:2 – Серві (55)

Попередження: Корзун (34), Мітроглу (45)

Початок гри вийшов шокуючим для киян, пише football24.ua. Вже на 9-ій хвилині Антунеш збив Гедеша, який вривався у наш карний майданчик. Арбітр призначив пенальті, яке впевнено реалізував Сальвіо. Після цього підопічні Реброва намагалися взяти гру під свій контроль, однак лісабонці повністю вигравали центр поля. Перший небезпечний момент біля воріт португальців ми створили на 25-ій хвилині. Тоді Дерліс Гонсалес отримав ювелірну передачу від Ярмоленка, але парагваєць головою пробив кудись за ворота. Потім «динамівці» діяли вже впевненіше, почастішили прориви Гонсалеса та Ярмоленка по флангах. Проте реальна нагода забити була у Мораєса. Бразилець з вигідної позиції не зміг як слід обробити м’яч та вгатив його вище воріт. «Бенфіка», окрім гола, відповідала частими подачами з флангами, з якими змогли впоратись захисники «Динамо».

По перерві «динамівці» знову одразу пропустили. Це Черві отримав пас на лінії воротарського майданчика від Сальвіо і пробив у дальній кут. Якщо спершу м’яч влучив у Мітроглу, то на добиванні Черві вже не схибив. Після цього кияни створили одразу декілька непоганих нагод. Спочатку Мораєс не реалізував вихід віч-на-віч з Едерсоном. А трохи згодом португальський голкіпер вже продемонстрував дива реакції, відбивши два поспіль удари від Ярмоленка та Сидорчука.

Наприкінці матчу «Динамо» остаточно заволоділо ініціативою. По черзі свої моменти змарнували Буяльський, Ярмоленко і Мораєс. А кілька контрвипадів гравців «Бенфіки» нейтралізували захисники українського клубу.

Таким чином, «Динамо» з 1 пунктом перебуває на останньому місці у свому квартеті. На першому місці – поки що «Наполі» (6 очків). Після італійців з інтервалом в один бал йдуть «Бешикташ» та «Бенфіка».