середа, 19 жовтня, 2016, 16:55 Людина
Український фільм змагатиметься за приз фестивалю спортивного кіно в Мілані

Документальний фільм «Виграти все» режисера Дмитра Томашпольського, створений за підтримки Держкіно України, відібрано до офіційної конкурсної програми фестивалю спортивного кіно в Мілані, який організовує Міжнародна федерація спортивного кіно і телебачення та підтримує Міжнародний олімпійський комітет.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно у Facebook.

Відбуватиметься 34th Milano International FICTS Fest з 16 по 21 листопада 2016 року в Мілані (Італія).

Фільм «Виграти все» створений до 80-річчя з дня народження великого українського тренера Ігоря Турчина, і є переможцем 5-ого конкурсного відбору Держкіно. Виробництво здійснювала «Кінокомпанія Гагарін медіа».

Фільм покаже механізм перемоги, створений великим тренером Ігорем Турчиним. Під його керівництвом жіночий гандбольний клуб «Спартак» (Київ) став єдиною у світі командою, що потрапила до Книги рекордів Гіннеса. Гандболістки здобули всі можливі нагороди у своєму виді спорту, перемогли у всіх змаганнях як на державному, так і на міжнародному рівнях. «Спартак» став 20-кратним чемпіоном СРСР, 13-кратним володарем Кубка європейських чемпіонів, двократним олімпійський чемпіоном. Лідера команди Зінаїду Турчину визнано найкращою гандболісткою XX століття.

В український прокат «Виграти все» вийде 17 листопада.