середа, 19 жовтня, 2016, 18:15 Спорт
Дві команди ФК «Карпати» виграли перенесені матчі 3-го туру ДЮФЛ України

Сьогодні, 19 жовтня, відбулися перенесені матчі третього туру попереднього етапу у групах ХVI Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Свої поєдинки зіграли дві команди (U-17 і U-15) Академії футболу «УФК-Карпати».

Результат пошуку зображень за запитом "картинки ФК Карпати ДЮФЛ,"

«Зелено-білі академіки» гостювали у івано-франківської «Ніки». Перш, ніж розповісти про деталі матчів, скажемо, що поєдинки пройшли у Ямниці на місцевому стадіоні «Цементник», поле якого абсолютно не придатне для гри у футбол. Тож гравцям обох команд доводилося не стільки боротися із суперником, як з газоном. А тепер власне про самі матчі.

U-17 3-й тур

«Ніка» (Івано-Франківськ) – «УФК-Карпати» (Львів) – 1:1 (1:1)

19 жовтня. Початок – 12:00. Ямниця. Стадіон «Цементник».

Арбітр – Гамаль Д.Р. (Чернівці).

Асистенти арбітра: Гудима М.М. (Івано-Франківська обл.), Заліський І.П. (Івано-Франківськ).

Спостерігач арбітражу – Фреїк І.М. (Івано-Франківськ).

Гол карпатівців: Рудюк (30).

Загалом гра пройшла за переваги гостей, які переважали господарів як за контролем м’яча, так і за створеними моментами. Однак забити кожній з команд вдалося лише по одному разу.

Рахунок на 30-й хвилині відкрили «зелено-білі». Швидка атака лівим крилом завершилася передачею верхом у штрафний майданчик. Першим на м’ячі був Володимир Руніч, який впіймав його з льоту і метрів з 15-ти вгатив у дальній кут.

Однак попереду «академіки» були не довго. Уже за три хвилини «Ніка» відігралася. Після довгої передачі з центрального кола в карну зону хтось з гравців команди господарів вдало головою змінив напрям польоту шкіряної сфери і за мить вона затріпотіла у сітці.

У другому таймі гольові моменти створювали тільки гравці «УФК-Карпати». Однак бодай ще раз довести справу до взяття воріт «Ніки» їм так і не вдалося. Тож фінальний свисток зафіксував нічию – 1:1. Однозначно господарі в цій зустрічі «розжилися» одним очком, а от гості втратили два.

U-15 3-й тур

«Ніка» (Івано-Франківськ) – «УФК-Карпати» (Львів) – 2:3 (1:2)

19 жовтня. Початок – 14:00. Ямниця. Стадіон «Цементник».

Голи карпатівців: Мокрик (8), Раделицький (18), Балух (67).

Були близькими до нічиєї господарі і матчі на два роки молодших команд «Ніки» та «УФК-Карпати». По ходу гри прикарпатці зуміли відігратися з рахунку 0:2, але все ж останнє слово було за карпатівцями, які вирвали перемогу з рахунком 3:2.

Рахунок гості відкрили уже на 8-й хвилині матчу. Після подачі кутового у штрафному майданчику господарів виникла метушня, в якій найкраще розібрався Мар’ян Мокрик. Він головою пробив у дальній кут і рикошетом від стійки м’яч залетів до сітки.

А рівно за десять хвилин рахунок став 2:0 на користь «УФК-Карпати». Це голеадор гостей Юрій Раделицький прямим ударом зі штрафного з лівої пробив голкіпера «Ніки».

Комфортний рахунок для «зелено-білих» протримався трохи більше десяти хвилин. На 29-й хвилині прикарпатці подавали кутовий і після рикошету хтось з їхніх гравців розрядив свою «гармату». Тож на перерву суперники пішли за мінімальної переваги гостей – 2:1.

У другому таймі довший час рахунок 2:1 залишався незмінним. Але за шість хвилин до його завершення, як і в першій половині зустрічі, господарі знову забили гол. Причому знову вони це зробили після подачі кутового. М’яч лінію пересік – тут питань немає. Але не зрозуміло, куди дивився арбітр – справа в тому, що гравці «Ніки» в буквальному значенні слова занесли голкіпера нашої команди Андріана Яблонського у ворота разом з м’ячем. Порушення було очевидним, однак судді його не помітили і рахунок став нічийним – 2:2.

Та все ж втримати нічию «Ніці» не вдалося. За три хвилини «академіки» зуміли забити вирішальний гол. Виконуючи штрафний поблизу бровки на лівому фланзі нашої атаки, Сергій Стень виконав подачу верхом. Боротьбу на другому поверсі виграв Ярослав Балух, який ударом головою скерував круглого до сітки: 3:2 – на користь «зелено-білих».