неділя, 14 лютого, 2016, 5:42 Спорт
У фіналі Євро-2016 з футзалу збірна Іспанії розгромила команду Росії

Національна збірна Іспанії перемогла на Чемпіонаті Європи з футзалу 2016 року, який вчора ввечері завершися в Сербії. У грі за «золото» піренейці впевнено розібралися з росіянами, яким не допоміг навіть квартет натуралізованих бразильців.

У фіналі Євро-2016 з футзалу в Белграді збірна Іспанії розгромила команду Росії / www.uefa.com

У фіналі, що відбувся на паркеті «Белград Арени» «Червона Фурія» розгромила національну команду Росії. Причому підсумковий рахунок 7:3 далеко не відповідає тій перевазі, яку упродовж обох таймів мали іспанці.

У матчі за третє місце перемогу святкувала збірна Казахстану, яка відкривши рахунок на останній хвилині першої половини зустрічі, в подальшому без проблем перемогла господарів турніру, команду Сербії – 5:2.

Зазначимо, що казахи вперше виступали у фінальній частині континентальної першості і одразу зійшли на п’єдестал пошани.

Втім, не треба забувати, що у збірній Казахстану, як і в команді Росії грає багато натуралізованих гравців, головним чином бразильців.

Довідка

Футзал. Єврво-2016

Белград (Сербія). 13 лютого

Фінал

Росія – Іспанія – 3:7 (1:4)

Голи: 0:1 – Алекс (9), 0:2 – Пола (15), 0:3 – Рівільос (16), 0:4 – Пола (17), 1:4 – Ромуло (20), 1:5 – Мігелін (31), 2:5 – Робіньо (32), 2:6 – Рівільос (36), 2:7 – Мігелін (36), 3:7 – Мілованов (40)