субота, 19 вересня, 2015, 14:15 Влада
Полторак у Львові: Враховуючи стабільну ситуацію, необхідності у новій мобілізації немає

На сьогодні та кількість військовослужбовців, яка є на передовій, достатня для того, щоб зберегти спокій в країні.

Про це у суботу, 19 вересня, під час візиту до Львова повідомив міністр оборони України Степан Полторак, передає кореспондент ІА ZIK.

«У нас сьогодні чисельність Збройних сил понад 250 тис. І враховуючи стабільну ситуацію, необхідності проведення мобілізації просто немає», – сказав він.

За словами міністра, в залежності від того, як далі просуватимуться перемовини з врегулювання ситуації на Донбасі, буде прийнято рішення, чи проводити чергову хвилю мобілізації, чи планувати іншу роботу.

«Під іншою роботою я маю на увазі і сподіваюсь на те, що у новому бюджеті буде передбачена достатня кількість грошей для того, аби значно підвищити заробітну платню військовослужбовцям. Це дасть можливість призвати дуже багато добровольців, які самі підуть в армію», – заявив Полторак.

Також він висловив сподівання, що мінімальна заробітна плата, яку отримуватиме контрактник першого року служби, буде близько 7 тис. грн.

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко не бачить необхідності у підписанні указу про 7-му хвилю мобілізації найближчим часом.

Нагадаємо, міністр оборони Степан Полторак сьогодні у Львові вручив подарунки пораненим бійцям АТО.

Також він анонсував, що Міноборони перетворить маєток Курченка на реабілітаційний центр для бійців АТО

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-17 23:29:46