п'ятниця, 21 лютого, 2014, 13:59 Західна Україна
На Буковині саморозпустилися ще дві райорганізації ПР

У Чернівецькій області Кіцманська та Вижницька районні організації Партії регіонів оголосили про свій розпуск.

Про це повідомив власкор ІА ZIK.

Відповідну заяву про саморозпуск Кіцманської районної організації ПР оприлюднив на сесії районної ради голова райорганізації Олег Унгурян.

Олег Унгурян висловив жаль з приводу трагічних подій в Україні та запевнив, що члени райорганізації не мають жодного відношення до цього.

Також про саморозпуск оголосила Вижницька районна організація ПР.

 

понеділок, 7 квітня, 2014, 16:58 Західна Україна

Політрада Чернівецької обласної організації ПР рекомендувала Миколу Романюка на посаду голови облорганізації.

Про це пише «Молодий буковинець».

«Сьогодні відбулося засідання політради у зв’язку з виключенням з партії Михайла Папієва, – розповів керівник виконкому облорганізації ПР Матвій Куцак. – Було рекомендовано Миколу Романюка».

Матвій Куцак підтвердив, що Папієва, як і ще кількох голів облорганізацій, було виключено з партії через те, що вони відмовилися підтримувати на президентських виборах Михайла Добкіна.

Матвій Куцак також заявив, що регіонали Буковини виступають проти федералізації України та прагнуть зберегти єдність держави.

Нагадаємо, Микола Романюк очолював обласну організацію ПР до липня 2010 року.

 

Загрузка...
четвер, 3 квітня, 2014, 16:41 Західна Україна

Чернівецька обласна організація Партії регіонів вимагає провести позачерговий з’їзд партії та підтримати найбільш рейтингового кандидата на пост президента – Сергія Тігіпка.

Про це йдеться в заяві, оприлюдненій облорганізацією, інформує власкор ІА ZIK.

«Ми сподівалися побачити на з’їзді рішучий процес оновлення та перезавантаження Партії регіонів, перехід на демократичні принципи управління, прийняття тих рішень, які б об’єднували Україну. Натомість, президія у стані «дежавю» спускала рішення згори та безапеляційно ставила їх на голосування. При наявності у залі 2/3 делегатів від загальної кількості з трьох областей (Донецької, Харківської, Луганської), все було відомо заздалегідь, навіть без голосування. За висловом делегатів, які представляли на з’їзді різні області України, відбувалось дещо схоже на диктат однієї частини країни над іншою», – йдеться у заяві.

Чернівецька обласна організація заявляє про підтримку Сергія Тігіпка, «який за своїм життєвим досвідом та авторитетом може об’єднати Центр зі Сходом та Заходом, Півднем та Північчю України. Це кандидат, який має усі шанси для виходу у другий тур та перемоги на виборах президента України».

Облорганізація ініціює скликання позачергового з’їзду ПР на 15 травня 2014 року, на якому слід остаточно визначитись з єдиним кандидатом від партії, виходячи із соціологічних рейтингів на дату проведення з’їзду.

«ПР має стати оновленою партією переможців, а не акціонерним товариством сприяння проходження наших опонентів у другий тур», – йдеться у заяві.

 

вакансии швейцара Харьков, тут, гороскоп на год овен, кинотеатр Дружба, продажа Москвич 2141 Винница
понеділок, 24 лютого, 2014, 16:36 Західна Україна

У Чернівецькій обласній раді всі депутати вийшли з фракції Партії регіонів.

Про це повідомив власкор ІА ZIK.

«До облради надійшла заява від фракції Партії регіонів, що всі депутати виходять з фракції. Така фракція більше не буде існувати в обласній раді, – заявив голова облосередку ВО «Батьківщина» Іван Мунтян. – Так само ми вимагаємо від усіх рад міських і районних, щоби негайно була заява з боку членів Партії регіонів. Не існує такої партії вже на території Чернівецької області».

 

субота, 22 лютого, 2014, 17:36 Західна Україна

У Чернівцях активісти «Правого сектору» розгромили офіс обласної організації Партії регіонів.

Про це повідомив власкор ІА ZIK.

Вони розбили вікна в офісі на вулиці Міцкевича у Чернівцях та витягли з приміщення на вулицю документи, комп’ютерну техніку, холодильник, меблі та декілька пляшок алкоголю.

При цьому активісти вигукували, що техніку та меблі передадуть в дитячий будинок.

 

реклама
реклама
2016-02-08 18:40:11