понеділок, 23 вересня, 2013, 21:11 Львів
Сесія ЛМР подолала 17 вето Садового

Сьогодні, 23 вересня, депутати ЛМР на сесії проголосували за 17 ухвал, які були прийняті на пленарному засіданні 18 липня, зупинені міським головою та скеровані із зауваженнями на повторний розгляд.

Відтак, йдеться про ухвали: «Про звіт про роботу виконавчих органів міської ради за 2012 рік»; «Звіт тимчасової контрольної комісії для перевірки діяльності ЛК АТП №1»; «Про затвердження Порядку надання повноважень посадовим особам виконавчих органів міської ради на представництво інтересів міської ради у судових справах з питань, які стосуються виключної компетенції міської ради»; «Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.02.2013 №2080» (йдеться про внесення змін до ухвали щодо структури виконавчих органів мерії, яка була прийнята 7 лютого 2013 року, відповідно до яких міського голову змушували нову структуру та загальну чисельність апарату ради ввести в дію з 1 жовтня цього року); «Про скасування рішення виконавчого комітету від 05.07.2013 № 562 (йдеться про місця сезонної торгівлі баштанними культурами на території Львова).

Також було подолано вето мера на ухвалу «Про впорядкування зупинок громадського транспорту, яка передбачала впорядкування 28 зупинок з вбудованими тимчасовими спорудами – мер Львова садовий назвав їх «халабудами»; «Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.05.2011 № 440»; «Про врегулювання питання торгівлі тютюновими виробами у тимчасових спорудах; «Про утворення тимчасової комісії з питань впорядкування об’єктів польської історичної спадщини у м. Львові»; «Про надання в оренду нежитлових приміщень цілісного майнового комплексу на вул.Шептицьких, 45» (йдеться про приміщення кінотеатру «Дзвін»); «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, що підлягають приватизації способом викупу (йдеться про ухвалу по приватизації, куди було включено палац «Романтик»).

Крім того, сесія ЛМР подолала вето на ухвали: «Про затвердження ТзОВ «Львівська інвестиційна компанія» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Малоголосківській, 8-д»; «Про затвердження ТзОВ «Епіцентр» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького, 188»; «Про затвердження гр. Керницькій Д.-Я. А. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Кримській»; «Про надання гр. Труш Р.І. дозволу на виготовлення документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки на вул. Сянська, 4»; Про надання обслуговуючому кооперативу «Садове товариство» «Інкубаторна станція» дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості на вул. Малоголосківській»; «Про розгляд питання землекористування гр.гр. Гургаль В.В. Гургаль Г.В. на вул. Розточчя (біля будинку № 32)».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-17 23:31:07