вівторок, 10 вересня, 2013, 13:02 Львів
Казначейство блокує кошти на мікропроекти громад Львівщини

Казначейство не проплачує кошти, виділені на реалізацію Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку.

Про це йшлося під час наради щодо реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки, передає прес-служба ЛОР.

Як поінформував заступник директора департаменту фінансів Львівської ОДА Іван Нос, департамент перерахував понад 1 млн грн за виконані роботи переможцям конкурсу мікропроектів, але станом на сьогодні казначейство не проплатило жодної гривні. Не отримавши коштів за вже виконану роботу, виконавці не підписують актів виконаних робіт, що в свою чергу не дає можливості отримати решти коштів. Таким чином, через відсутність коштів на єдиному казначейському рахунку, заблоковані роботи з реалізації проектів Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку.

Заступник голови Львівської облради Валерій П’ятак дав доручення завершити аналіз стану реалізації мікропроектів, зокрема, виконання робіт на об’єктах та всіх зареєстрованих платіжних доручень. Окрім того, заступник голови ЛОР доручив скласти графік об’їзду проблемних об’єктів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-17 23:34:05