вівторок, 10 вересня, 2013, 13:02 Львів
Казначейство блокує кошти на мікропроекти громад Львівщини

Казначейство не проплачує кошти, виділені на реалізацію Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку.

Про це йшлося під час наради щодо реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки, передає прес-служба ЛОР.

Як поінформував заступник директора департаменту фінансів Львівської ОДА Іван Нос, департамент перерахував понад 1 млн грн за виконані роботи переможцям конкурсу мікропроектів, але станом на сьогодні казначейство не проплатило жодної гривні. Не отримавши коштів за вже виконану роботу, виконавці не підписують актів виконаних робіт, що в свою чергу не дає можливості отримати решти коштів. Таким чином, через відсутність коштів на єдиному казначейському рахунку, заблоковані роботи з реалізації проектів Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку.

Заступник голови Львівської облради Валерій П’ятак дав доручення завершити аналіз стану реалізації мікропроектів, зокрема, виконання робіт на об’єктах та всіх зареєстрованих платіжних доручень. Окрім того, заступник голови ЛОР доручив скласти графік об’їзду проблемних об’єктів.

 

середа, 9 грудня, 2015, 15:25 Економіка

Відповідно до рішення Львівської облради дітям Героїв України, які загинули під час Революції Гідності, виплачуватимуть щомісячні соціальні виплати у розмірі 2,5 тис. грн.

Відповідне рішення було прийняте на сесії 8 грудня.

Відповідно до рішення, обласні обранці внесли відповідні зміни до Програми соціальних виплат у Львівські області на 2015–2019 роки дітям військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО. Відтак допомогу виплачуватимуть і дітям загиблих євромайданцівців. Ці зміни були попередньо розглянуті та підтримані депутатами у профільних комісіях обласної ради.

Нагадаємо, цю програму депутати Львівської обласної ради прийняли 15 вересня 2015 року. Відповідно до неї, виплата призначається в розмірі 2, 5 тис. грн на одну дитину і надається щомісячно неповнолітнім дітям. За цією програмою з обласного бюджету отримують виплати 85 дітей загиблих учасників АТО.

 

Загрузка...
середа, 9 грудня, 2015, 11:00 Львів
Недоношена новонароджена дитина. Фото: volynnews.com
Недоношена новонароджена дитина. Фото: volynnews.com

Львівська облрада збільшила на 800 тис. грн видатки на охорону здоров’я у 2015 році.

Таке рішення депутати прийняли на сесії 8 грудня.

Відповідно до рішення облради, збільшено видатки загального фонду обласного бюджету для департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА на суму 800 тис. грн з метою придбання медичного засобу «Куросурф» для надання у Львівській обласній клінічній лікарні медичної допомоги недоношеним новонародженим дітям.

Кошти виділено за рахунок зменшення видатків, передбачених в обласному бюджеті на Програму підтримки органів виконавчої влади.

 

работа бармен Харьков, ознакомиться, сонник к чему снится, Вероника Изотова, http://avtosale.ua/
вівторок, 22 вересня, 2015, 14:05 Львів
Фото: Роман Балук/ZIK
Фото: Роман Балук/ZIK

Львівська облрада внесла зміни у кошторис видатків на утримання обласної ради та її виконавчого апарату на 2015 рік, збільшивши видатки на ці потреби з 8,97 до 9,7 млн грн.

Це рішення дупутати прийняли на сесії 22 вересня.

На утримання обласної ради та її виконавчого апарату у 2015 році передбачено 9,7 млн грн.

На оплату праці працівників апарату облради передбачено 5,2 млн грн, нарахування на оплату праці – 1,9 млн грн.

На закупівлю обладнання та матеріалів затверджено 818 тис. грн, на оплату послуг (окрім комунальних) – 1,2 млн грн.

Передбачено видатки на відрядження – 65 тис. грн, на оплату комунальних послуг – 370 тис. грн, на окремі заходи з реалізації державних програм, не віднесені до заходів розвитку – 10 тис. грн, на інші видатки – 4,4 тис. грн.

Нагадаємо, раніше Львівська облрада затвердила кошторис видатків на утримання обласної ради та її виконавчого апарату на 2015 рік у сумі 8,97 млн грн.

вівторок, 22 вересня, 2015, 13:41 Львів
Друге пленарне засідання ХХХV чергової сесії обласної ради VI скликання. Фото: Микола Тис / ZIK
Друге пленарне засідання ХХХV чергової сесії обласної ради VI скликання. Фото: Микола Тис / ZIK

Львівська облрада внесла зміни до показників обласного бюджету Львівщини на 2015 рік.

Відповідно до рішення облради, збільшено загальний обсяг доходів обласного бюджету на 2015 рік на 598,5 млн грн, у тому числі доходів загального фонду – 298,5 млн грн, доходів спеціального фонду бюджету – 300 млн грн.

За словами директора департаменту фінансів ЛОДА Олега Демківа, йдеться про державну субвенцію на соціальні видатки, зокрема, на зростання мінімальної зарплати. Також перерозподілено кошти від перевиконання обласного бюджету у 2015 році (62,4 млн грн) та перевиконання від митних платежів (52 млн грн).

Відтак додаткові кошти будуть скеровані на дороги (28 млн грн); на допомоги малозабезпеченим, зокрема, ветеранам УПА та репресованим (3,2 млн грн); на програму підтримки демобілізованих воїнів АТО (12 млн грн); на програму будівництва спортивних майданчиків (400 тис. грн). Передбачені додатково 500 тис. грн на допомоги голови ЛОДА потребуючим громадянам.

3 млн грн за рахунок субвенції з державного бюджету планують скерувати на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій; 1 млн грн – на Програму створення Львівського регіонального резерву матеріально-технічних ресурсів на 2014-2016 роки; 750 тис. грн – на організацію та проведення матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року.

 

реклама
реклама
2016-02-07 03:09:15