четвер, 27 червня, 2013, 14:59 Львів
У Буському районі перебуватиме чудотворна ікона Матері Божої «Всецариця»

У церкву Воздвиження Чесного Хреста с. Ожидів Буського району у суботу, 29 червня, буде доправлено чудотворний образ Божої Матері «Всецариця».

Святиня перебуватиме у церкві с. Ожидів до понеділка і практично увесь час біля намоленої ікони, яка має свідчення чудесних зцілень, будуть проводитись відправи. Так, у суботу і неділю будуть відправлені літургії, а з неділі на понеділок – всенощне богослужіння. Про це повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на настоятеля храму Воздвиження Чесного Хреста УПЦ КП с. Ожидів митрофорного протоієрея о. Василя Нецькара.

Довідка.

Ікона «Всецари́ця» – одна з найзнаменитіших у світі чудотворних ікон. Оригінал ікони зберігається в монастирі Ватопед, на горі Афон у Греції. Грецькі ченці подарували копію ікони Харкову, що перебуває у Покровському монастирі. В Греції, в святій Ватопедській обителі (біля східної колони собору) на горі Афон, знаходиться чудотворна ікона Божої Матері, що називається «Всецариця» («Паптапасса»). Ця невелика ікона XVII століття з давніх часів приваблювала в монастир чималу кількість паломників, що шукали заступництва і втіхи у Пречистої Діви. Відомі багаточисленні випадки зцілень від раку, що стались після молитви перед «Всецарицею».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-21 18:55:18