п'ятниця, 7 червня, 2013, 16:10 Львів
Робота юної золочів’янки виборюватиме перемогу у всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків

Однією із трьох переможців першого етапу всеукраїнського конкурсу, що проводився філією Національного банку України у Львівській області спільно із департаментом освіти та науки ОДА стала юна золочів’янка Марія Сукмановська вихованка ЦДЮТ (гурток образотворчого мистецтва «Палітра»).

Про це сьогодні, 7 червня, повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на вчителя образотворчого мистецтва Золочівсьткого ЦДЮТ Галину Гевко.

Робота Марічки Сукмановської «Філософія діяльності НБУ у писанковому дереві» надіслана у НБУ (м. Київ) для участі у фінальному етапі конкурсу. Ця творча робота, за словами педагога, буде надрукована у книзі-фотоальбомі з малюнками переможців II Всеукраїнського конкурсу «Національний банк майбутнього», а також експонуватиметься у пересувній виставці в обласних центрах.

«Під час нагородження переможців та дипломантів першого етапу всеукраїнського конкурсу, начальник Львівського управління НБУ Іван Гаврилець привітав з перемогою, успіхами та досягненнями юних художників та їхніх педагогів-наставників. Переможниця Марія Сукмановська та її наставниця Галина  Гевко нагороджені дипломами та цінним призом (набір колекційних срібних монет).

Десятеро учнів Золочівського ЦДЮТ  вихованців гуртка «Палітра», відзначені дипломами I-го та II-го ступенів.

Довідка ІА ZIK.

Другий рік поспіль Національний банк України протягом березня – травня 2013 року проводив Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків. З метою підвищення рівня знань дітей про Національний банк України, його функції та завдання, а також виявлення творчих здібностей дітей, управління Національного банку України у Львівській області спільно із департаментом освіти та науки облдержадміністрації, провели перший етап ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Національний банк майбутнього». Для участі у конкурсі до Львівського управління банку надійшло понад 200 творчих робіт юних художників віком від 9 до 15 років майже з усіх куточків нашої області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-21 18:55:36