п'ятниця, 7 червня, 2013, 21:00 Людина
«Міс світу» цього року пройде без дефіле в купальниках

Конкурс краси «Міс світу», який відбудеться у вересні на індонезійському острові Балі, вирішив не проводити дефіле в купальниках.

Про це повідомляє Agence France-Presse.

На такий крок організатори заходу пішли заради того, щоб уникнути можливих конфліктів з віруючим населенням острова.

Раніше представники ісламської ради Індонезії виступили проти проведення «Міс світу». Як заявили представники організації, на їх думку, конкурс пропагує «гедонізм, матеріалізм і споживацтво», що неприйнятно для молодих мусульманок. Ісламська рада вимагала заборонити конкурс на території Індонезії.

Представниця адміністрації конкурсу, яка працює в лондонській штаб-квартирі, заявила, що оргкомітет поважає традиції і порядки всіх країн-учасниць і не хоче ображати тих, кому деякі етапи змагання можуть не сподобатися.

При цьому співробітники оргкомітету безпосередньо в Індонезії заявили, що рішення про скасування дефіле в бікіні було прийнято ще на етапі переговорів у Лондоні і ніяк не пов’язане з протестами релігійних діячів.

Індонезія є країною з найбільшим відсотком мусульманського населення в світі. Майже 90% мешканців країни сповідують іслам. При цьому країна є популярним туристичним напрямком.

Конкурс «Міс світу» відбудеться 28 вересня 2013 року. У ньому візьмуть участь 137 дівчат, які змагатимуться у демонстрації своїх талантів, інформує «Українська правда».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2017-10-17 23:29:09